2733
2734
عنوان

❤️ حالم خوب شه قول میدم کُلِ شهرو شیرینی میدم🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 43 پست
😅😅 سلام چشم، حالم خوب بشه یه تاپیک پخش شیرینی و ادرس هم میذارم.😅🤕🫤 ممنون.

سلام 

شاه گلی مسیر اولسون راحت گلاخ لطفا 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
دوست که دارم شرکت کنم، ولی شرایط مساعدی ندارم. سرماخوردم😶

مگه میخوای بری مهمونی😂

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معجزه که زیاد دیدم، ان شا الله بیشتر باشه و حل کنه برخی موارد مارو. ممنون از شما.

بله تمام اتفاقات روزمره معجزه اس ...ولی گاهی ما توجه نمیکنیم 

ب هرحال ان شاءالله همیشه خوب باشید 

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..
2731
نون خامه ای ضررش زیاده، ولی چشم.🙏🙏

دیگه الکی بهونه نیار 

همین خسیس بازی ها رو در میاری حالت خوب نمیشه😂

علم ثابت کرد ضرری که تو حسرت نخوردن نون خامه هست از ضرر خوردنش به مراتب بیشتره

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
لاپ دِسز شاه گلیَ سالیغ😅😅 چشم.  مشروط بر حال خوبی🌾🍂

لاب یاخچی یاخینده اله گاچیب گلروخ 

ان شالله اورگیز شاد حیاتیز آرامش ده 

لایق اولسام گدیرم الله نان دانیشام دعا الرم بیلزه 🙏

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
قانع شدم کلا خوب نیستم. سرماخوردم عجیب

من جدای همه دکترا که میگن مایعات و فلان 

معتقدم تو سرماخوردگیا فقط باید تقویت شد اونم با غذاهای سنگین قوی سعی کنید بی میل هم باشید حتما میل کنید 

دمنوش هم روزانه تا ۵ لیوان هر چی دم دستتون اومد دم کنید 

قبوله انصافا. پس نون خامه ای شد. کمی هم لطیفه

قبول

ولی کدوم شهری این مهمه

دوست که دارم شرکت کنم، ولی شرایط مساعدی ندارم. سرماخوردم😶

داشتم پاسخ شما رو مینوشتم گوشی خاموش شد اشکالی نداره زودی خوب میشید ان شاء الله آمین😊

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  
من جدای همه دکترا که میگن مایعات و فلان  معتقدم تو سرماخوردگیا فقط باید تقویت شد اونم با غذاها ...

بله درسته، 

از اینجا تشکر میکنم از مادرم که هوامو داره....

هم غذایی و هم تقویتی و هم نوشیدنی.

ممنون از لطفتون.🙏🌾🌹🌿

2706