2752
2734
حسین باشی که همون خواجه ربیعه، واقعا خرابش کردن؟ اون محله بچگیای کن بود، تو کوچه اش سه چهار تا مدرسه ...

چه حیف واقعا، به جای حفظ و نگهداری بافت های تاریخی دارن خرابشون میکنند

امیدوارم حداقل دلیل خوبی پشتش بوده باشه

اهالی مشهدیا تو رو خدا رفتین حرم برا من مشکل دار هم دعا کنید . مشکلم داره روز به روز بدتر میشه .برا ...

شما دعا کن پسفردا قسمتم بشه برم حرم، حتما برات یه دونه امین الله توی حرم،به اسم و نیابت از شما میخونم.

اگرم نرفتم،ازهمین سرکوچمون که چشمم به گنبد وگلدسته افتاد برات دعا میکنم.❤

موفق باشی عزیزم🌺

هرکی رو لایک میکنم، یعنی براش صلوات فرستادم.هرجایی هم تو تاپیک،پست،امضاء و... ببینم کسی نوشته صلوات،میفرستم ولی حوصله ندارم اعلام کنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما دعا کن پسفردا قسمتم بشه برم حرم، حتما برات یه دونه امین الله توی حرم،به اسم و نیابت از شما میخون ...

چشم حتما عزیز دلم برات دعا میکنم ایشالا پس فردا بری .همذخودت حاجت روا بشی .هم منو دعا کنی .

ایشالا به حق امام جواد قسمتت بشه وبری عزیزم.

چند ماهه دلم حرم رو میخواد شوهرم نمیاره.

حتما رفتی برام دعا کن .مشکلم بزرگه.فدات بشم.

شما دعا کن پسفردا قسمتم بشه برم حرم، حتما برات یه دونه امین الله توی حرم،به اسم و نیابت از شما میخون ...

وای عزیزم انشالله بطلبه بری برای منم دعا کن دارم جدا میشم دعا کن آشتی کنیم خیلی دلشکسته ام امام رضا صدامو نمیشنوه توروخدا برام دعا کن اسمم مهلا بهش بگو یبار دیگه بهم معجزه کنه خیلی درمونده ام

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
2731
وای عزیزم انشالله بطلبه بری برای منم دعا کن دارم جدا میشم دعا کن آشتی کنیم خیلی دلشکسته ام امام رضا ...

چشم برا شمام یه دونه امین الله میخونم.

من هر سری میرم حرم، بیشتر از ۵_۶بار زیارت امین الله رو از،طرف بچه های نی‌نی سایت میخونم،احساس میکنم اینجوری امام مهربانیها علیه السلام بهتر تحویلم میگیرن و زیارتم قبولتره❤

حال خودم هم وقتی برای بقیه دعا میکنم خیلی بهتره❤❤

استارتر ببخشید موضوع تاپیک منحرف شد😘

اگر رفتم،برای شمام یه دونه زیارت امین الله میخونم که تو پروژهتون موفق باشین.

هرکی رو لایک میکنم، یعنی براش صلوات فرستادم.هرجایی هم تو تاپیک،پست،امضاء و... ببینم کسی نوشته صلوات،میفرستم ولی حوصله ندارم اعلام کنم.
چشم برا شمام یه دونه امین الله میخونم. من هر سری میرم حرم، بیشتر از ۵_۶بار زیارت امین الله رو از،طر ...

الهی نگاه امام رضا همیشه به زندگیت❤

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
چه حیف واقعا، به جای حفظ و نگهداری بافت های تاریخی دارن خرابشون میکنند امیدوارم حداقل دلیل خوبی پشت ...

نه عزیزم تخریب نشده...

الانم خیلی از مدرسه های مذهبی مشهد، تو همین کوچه ی حسین باشی هستش.

قدیمیترین بافت مشهد، همین اطراف حرمه.

مثلا رضوان و شارستان رو تازه ساختن ولی خود اون محله و عموم ساکنانش به شددددت قدیمی‌ان. تااااا چهارراه عشرت آباد، عبادی، از اون ور تا میدون شهدا،هاشمی نژاد اینا خیلی خیلی قدیمی ان.

۱۷شهریور

پنجراه پایین خیابون

طبرسی 

پنجتن

مهرآباد

یه جایی همین طرفای پایین شهر هست که سریال نوروز رنگی رو اونجا فیلمبرداری کردن، اسمش الان یادم نمیاد.اونجاهام خیلی قدیمی‌ان

بلوار سجاد و ملک اباد قدیمیه؟!

من الان ۳۶ سالمه و همه ی سالهای کودکیم توی پارک ملت گذشت. مث امروز نبود ولی جزء بهترین و بزرگترین و همون موقع هم قدیمی‌ترین پارکهای مشهد بود. همون موقع همه ی همسایه هامون قدمت خودشون از خونه هاشون خیلی بیشتر بود.

الانم اگه چیزی از اون خونه قدیمیها باقی مانده باشه، میشه فهمید که چقدررررر اونجاها قدیمیه.