2752
2734
بگو مگه بار اولشه میخواد نقاشی کنه ،۲ بار تو جمع بزن تو پرش دیگه جمع میکنه خودشو ، بی سر و زبون نباش ...

والا،من ک‌میگم فردا قهر کنه و مهرش رو بزاره اجرا تا ب خودش بیاد

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مداد چرا خطرناکه 

چون تیزه چون شاید چیزی میدونه و اومده دلیل آورده تا ضایع نشه زنش گفته خطر داره

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
مداد چرا خطرناکه 

دوتا دختر عمو شوهرم داره دوقلو هستن  یکی از خواهرهابا مداد چشم خواهرش کور کرد تقریبا کلاس اول بودن الان اون خواهر سالمه ازدواج کرده بچه داره اون خواهر ک کور شده مجرد وخانه نشین .

مخصوصا تو مهمونی بزرگتر ها هواسشون نیست مداد واشیا نوک تیز دست بچه ها ندید خطرناکه ممکنه زمین بخورن وآسیب ببینم 

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
آره مورد داشتیم طرف با مداد آدم کشت  حتی یکی از بچه های فامیل ما با مداد خودکشی کرد

نمکدون

کافیه مداد دستش باشه بخوره زمین

همون مداد امکان داره تو هرجاییش فرو بره

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
آره مورد داشتیم طرف با مداد آدم کشت  حتی یکی از بچه های فامیل ما با مداد خودکشی کرد

شوهرش درست گفته

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
دوتا دختر عمو شوهرم داره دوقلو هستن  یکی از خواهرهابا مداد چشم خواهرش کور کرد تقریبا کلاس اول ب ...

@stttri  
بخون شاید نمکت ریخت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
والا،من ک‌میگم فردا قهر کنه و مهرش رو بزاره اجرا تا ب خودش بیاد

چند سالته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمکدون کافیه مداد دستش باشه بخوره زمین همون مداد امکان داره تو هرجاییش فرو بره

خب پدر و مادر مگه هویج هستن 

منم وقتی مداد میدم دست بچه بازی کنه چهار چشمی مراقب هستم 

شما تا ۱۲ سالگی اجازه نده بچت تنها از مداد استفاده کنه خخخخ

این نظر شماست موفق باشید 

این نظر من نیست واقعیته شما هم موفق باشید

این نظر من نیست واقعیته شما هم موفق باشید

واقعیت رو شما تعیین نمیکنی که الان هم بخوای حرف من رو رد کنی 

من بالاتر هم توضیح دادم وقتی مداد میدن دست بچه باید بالاسرش باشند تا نقاشی تموم بشه 

واقعیت رو شما تعیین نمیکنی که الان هم بخوای حرف من رو رد کنی  من بالاتر هم توضیح دادم وقتی مدا ...

بحثی با شما ندارم هر طور راحتی فکر کن برام فرقی نداره

2706