2733
2734
من شاید نزدیک سه هزار کتاب خونده باشم  اما جالبه که یک رمان هرگز از ذهنم پاک نمیشه  بامد ...

واقعا کتاب عزیزی بود 

و چقدر مفید برای دخترا 

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بادبادک باز با هر فصلش کلی گریه کردم به یاد مردم افغانستان و تمام‌ جملاتش که چقدر شبیه زندگی مردم ...

پس هزار خورشید تابان رو هم بخونید حتما

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
دا دوهفته عید تو نوجوونی م جای شخصیت اصلی ش زندگی کردم در حدی ک وقتی تیر خورده بود و از حسش تعریف‌ ...

من تا عنوان تاپیکو خوندم دا تو ذهنم اومد ولی تاثیرش برای من خیلی بد بود تا سالها کابوس میدیدم تا صفحه سیصد هم بیشتر نخوندم اعصابمو خراب کرده بود

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
در مورد چیه؟  زندگینامه انگیزشی؟

بله زندگینامه هستش ولی طوریه که انگار یه رمان شاهکاره 

درباره یه خانواده هستش که ۷ فرزند دارن و چند تا از بچه ها 

تا سال ها شناسنامه ندارن و مدرسه نمیرن چون پدرشون تفکرات عجیبی داره 

کوچکترین فرزند خانواده یعنی تارا ووستور این اتفاقات رو روایت میکنه و اینکه چطور تونست مدرک دکترای خودش رو 

از یکی  بهترین دانشگاه های دنیا بگیره

بیا تا قدر یکدیگر بدانیم که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم 🥲

من چون از 11 سالگی شروع کردم رمان خوندن و خیلی خوندم بیشماره ولی :

داستان های غیر منتظره از رولد دال

چشم بهشتی 

لالایی برای دختر مرده 

بچه های قالیباف خانه 

پیش از بستن چمدان 

حتی یک دقیقه کافیست 

رمانای نشر پرتقال رو خیلی دوس دارم همشون خوب میشه معمولا

صد سال تنهایی  (بی شک)

شرح حوادث یک قتل