2733
2734
عنوان

گفتن نمیتونید عقد کنید😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 10550 بازدید | 153 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازدواج نکنید بهتره اگر ازدواج کنید شانس داشتن بچه سالم هم دارید ولی فقط خودت عذاب می‌کشی هر وقت باردار شدی کلی آزمایش وفلان ک آیا بچه رو میتونین نگه دارین یا سقط کنی من داداشم بچه اولش سالم بود ولی دومی تالاسمی داشت سقط کردن

مثلا جی گفتم که بدام‌متاسفی.حالت خوب نیستا.هر دوشون مینور بودن که گفتن نمیتونن.

وای نه به تو نگفتم متاسفییی 😂😂🥲🩷

به اسی گفتم متاسفم که ازامیشت اینجور شده  ناراحت اسی شدم به اسی چون منم دم عروسی اینجور شدیم چون عشقم بود دوسش داشتم نگران شدم غصه خوردم ،ولی ما کم خونی معمولی داشتیم که رفع شد .. اشتباه متوجه شدی گلم 😂🫂😘

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
ببین ممکنه یه بچه سالم بیاری یعنی یکی در میون تالاسمی

اصلا قابل محاسبه نیست یک در میون.احتمال ۲۵ درصد سالمه.ممکنه یدونه بیاره سالم باشه ممکنه ده تا بیاره ژنای ناسالمه بگیرن.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
خبری نیس فقط ۲۵ درصد احتمال داره بچتون مشکل دار بشه اونم قبل از بارداری میگیری میکنید و اوکی میشه

تا باردار نشن اصلا قابل تشخیص نیست.احتمال بیست پنج درصد هست سالم‌بشه.باید امینوسنتز بدن تا معلوم بشه ژن معیون رو جنین‌داره یا نه.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
این الان چه ربطی داره به خون طرف خونشو که نمیتونه عوض کنه آی وی اف برای کسایی که جنین سالم ندارن با ...

ای وی اف برا تعیین جنسیتم‌هست همونجور برا تالاسمی هم میشه لقاح انجام‌بدن و ببین ژن معیوب رو کدوم جنینا دارن.یا طبیعی باردار بشه ایمنو سنتز کنن اگر جنین ژن معیوب نشد ادامه بده ..الان انقد کارای عجیب غریب روی ژن انجام میدن حتی داره تحقیق میشه که ژن معیوب رو بیرون بکشن از سلول و ژن سالم‌جایگزبن کنن

2706