2752
2734

سلام بچه با پدره یا مادر؟کدومشون ازدواج مجدد کردن؟و اینکه بعد از طلاق جدا زندگی کردین یا با خانواده؟سرکار میرین بچه رو کجا میذارین؟بیمه هستین؟کلا زندگیتون بعد از طلاق به چه صورت گذشت ممنون میشم از تجربیاتتون بگید

دوست ندارم راجع به نابودی بچه ها تجدید خاطره کنم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم که نه همسرم یه بچه از ازدواج سابقش داشته جدا شده....تا وقتی کوچیک بوده ۵ روز پیش مادرش بود ۲ روز آخر هفته پیش همسرم می یومد....الان ۱۵ سالشه مادرش ازدواج کرد اومد کلاً پیش ما.

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
2731
خودم که نه همسرم یه بچه از ازدواج سابقش داشته جدا شده....تا وقتی کوچیک بوده ۵ روز پیش مادرش بود ۲ رو ...

منم جدا شدم بچم دو سال و چهار ماهشه شوهرم خیانت کرد و اصرار کرد جدا شیم با بچه کوچیک

یک سال جدا بودیم برج هفت طلاق گرفتیم برج یک امسال یعنی شش ماه بعد از طلاق ازدواج مجدد کرد بچه هم با منه...حتی دو روز هم زیر بار نگهداری بچه نمیره

من، بچم پیش خودمه، مستقلم اما خانوادم همش گیرن روم، 

من خانوادم کاری بهم ندارن اما اوضاع مالیم خوب نیست...

خونه ندارم مستاجرم بیمه نیستم حقوقم ماهی چهار تومنه...

شما وضع مالی و شغلبت خوبه ؟همسر سابقت ازدواج کرد؟بچه پیشش می‌ره ؟

منم جدا شدم بچم دو سال و چهار ماهشه شوهرم خیانت کرد و اصرار کرد جدا شیم با بچه کوچیک یک سال جدا بود ...

خیلی به شوهرت خوش میگزره اگر بگم بجه اتو بده بهش بگو من توان نگه داریشو ندارم بچه ات  اسیب  میبینه اگر ندیم خودت عذاب شوهرتم خوش خوسان 

بهتر که نمی بینه،بچه هوایی میشه فقط ازش خرجی بچه رو تمام و کمال بگیر

والا خب اونم پدرش هست همه بار زندگی بیوفته رو دوش یک نفر واقعا سخته ...آنقدر راحتش گذاشتم که بعد از پنج ماه رفت زنگ گرفت...

خیلی به شوهرت خوش میگزره اگر بگم بجه اتو بده بهش بگو من توان نگه داریشو ندارم بچه ات  اسیب &nbs ...

مهریه خودم ۲۵۰۰هست ۲۵۰۰هم کلا از بابت بچم میده بچم یه مشکلی داره ب خاطر اون مشکل نمیتونم حتی سرکار برم رسماً اسیر شدم اسیر خونه اسیر بی پولی و نداری 

والا خب اونم پدرش هست همه بار زندگی بیوفته رو دوش یک نفر واقعا سخته ...آنقدر راحتش گذاشتم که بعد از ...

یکم توم خود خواه باش بچه رو بده بهش بگو من میخوام شوهر کنم بچه رو نمیتکنم نگه دارم تا اونم خوش خوشانش نباشه  مگه فقط بچه توه 

والا خب اونم پدرش هست همه بار زندگی بیوفته رو دوش یک نفر واقعا سخته ...آنقدر راحتش گذاشتم که بعد از ...

دیگه  تا بوده همین بوده

بیشترین ضربه طلاق رو زن و بچه می بینن

اکثر مردها نمی دونن بچه چیه

خواهرمم طلاق گرفته دخترشو نگه میداره،شوعر سابقش رفته زن گرفته داره و خوش خوشانشه

من خانوادم کاری بهم ندارن اما اوضاع مالیم خوب نیست... خونه ندارم مستاجرم بیمه نیستم حقوقم ماهی چهار ...

من کارمندم حقوقم کفاف زندگیمو میده خداروشکر البته خیلی بریز بپاش ک‌نمیتونم بکنم اما برای زندگی معمولی بد نیس.

اره اخر هفته ها مث الان پیش باباشع.ن باباش مجرده

2706