2752
2734
عنوان

بازیگرای خارجی چ جوری تو فیلما، هیچ وقت بدنشون مو نداره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 34 پست
دقت کنی ترکا کلا خیلی فانتزی وار همه چیو نشون میدن. چه لباسایی که هر روز میپوشن ، چه ارایش ، چه زندگ ...

خب اینو میدونم. برام سواله بازیگره چ جوری بدنش بدون مو هست. اونم تو ی سریالی که مثلا ضبطش ۲ سال طول کشیده اینم همیشه لباس لختی پوشیده.لیزر کرده باشه باز باید چندتا تار مو دربیاد

خب اینو میدونم. برام سواله بازیگره چ جوری بدنش بدون مو هست. اونم تو ی سریالی که مثلا ضبطش ۲ سال طول ...

یه افکتا و روشایی هست شاخ درمیاری. در کل لیزر میکنن ولی من بازیگر دیدم از دور افکت انداختن پاش صاف صاف بود ولی از نزدیک و کلوز آپ پاهاش پر دون دون بعد شیو بود مثل ما

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوناهم مثل ما هستن حالا ترفندای خودشونو برا فیلم برداری دارن

برو تو یوتیوب و تیک تاک  اینستا به انگلیسی موی زائد یا  بدن خودتو پوست خودتو دوست داشته باش سرچ کن میبینی اوناهم بدنشون مثل ماعه:)

یک عدد افسرده که حال زندگی و ادامه دادن نداره    واقعا خوش به حال اونایی که هدفشونو از زندگی پیدا کردن!
2731
اون باقی مونده چی؟؟ چ جوری هر روز لباس باز می پوشن تو فیلما ولی دوربین  نزدیکم بره باز مو ندارن

ببین من لیزرزیربغل رفتم وبیکینی هم تازه

زیربغلم۸۰ درصددرنمیاد وازفاصله نزدیکم نمیبینم مگه نورزیادبندازم

....