2752
2734
عنوان

خانمای متاهل بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 141 بازدید | 18 پست
با این اوصاف مگه بیکاری دختر میخ‌ای بچه بزرگ کنیعتیا؟ همین چیزا بعلاوه زایمان و سختیای زندگی باعث ...

اختلاف سه سال اونقدری هست که توی چهره تاثیر داشته باشه یعنی؟

یه روزی تبدیل به نفرت میشه بهترین حس
نمیدونم واقعا پس نظر شما اینه این اختلاف خیلی مشکل سازه برام در اینده؟

والا من نگفتم در آینده خیلی مشکل سازه

ولی وقتی شما خودت۲۱سالته مگه مجبوری دل ببندی به مشکلات عاشقی با یه پسر۱۸ساله

به این فکر کن یه مرد۲۶_۲۷ساله‌ی باتجربه کنارت باشه.

خودتو میخوای تودردسر بندازی که چی

کوچیکتر که باشی سوگلی تری

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من نگفتم در آینده خیلی مشکل سازه ولی وقتی شما خودت۲۱سالته مگه مجبوری دل ببندی به مشکلات عاشقی ...

متوجه شدم اره واقعا الانم که بزرگترم تا گاهی یک اشتباه میکنم سریع بهم  سرکوفت میشه میگه تو بزرگتری نباید اشتباه کنی! هر ادمی توی هر سنی میتونه اشتباه کنه خب

یه روزی تبدیل به نفرت میشه بهترین حس
دقیقا یکی از مشکلاتش اینه کهبخاطر کوچک بودنش زن خیلی خس مدیر و مدبر بودن نداره بهش. مگه نوکر میخواد ...

منظور منو متوجه نشدی عزیزم شایدم من بد گفتم منظور برا پشرفت زندگیشون مثلا خواهرم بگه فلان ماشین بخریم صندوق بزاریم پس انداز کنیم فلان خونه رو بخریم یا هرچی تو کاراخونه بچه داری مهمان که بره خونشون خیلی باهاش همراه و خوبه من خودم همسرم سر اینکه پولشو برادخودش نگه داره خرج این اون نکنه خیلی مقاومت میکرد بد اخلاق بود وقتی من حرفی میزدم برا پیشرف زندگیمون یا هرچی هیچوقت قبول نمیکرد میخوام اینو بگم درسته یک سال کوچیکتر بود ولی خیلی خیلی عاقل فهمیده است همیشه مثه تکیه گاه نه بجه ننه است نه احمق یک دنده فکر می‌کنه میبینه خواهرم برا رفاه زندگیشون کاری میخواد انجام بده باهاش همراه میشه 

آخه تو این دنیا چند نفر شکل توان 
2731