2733
2734
عنوان

سریع ترین راه پولدار شدن از نظر شما چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 31 پست
سلام به نظرتون. من میتونم. با سوزن نخ. گوش سوراخ کنم‌راحته. کسی تجربه داره

بنظرم نکن عزیزم خیلیییی درد داره اگر برای بچه منظورته جیگرش له میشه تا سوزن فرو بره

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بلاگری😂البته از نوع پر حاشیش 

پرحاشیه یعنی چیا مثلا

الان هرکی پیج زده بلاگر شده 

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
2731
سلام به نظرتون. من میتونم. با سوزن نخ. گوش سوراخ کنم‌راحته. کسی تجربه داره

بچه بودم همین جوری گوشمو سوراخ کردم یه پماد زدن بی حس شد بعد با سوزن  سوراخ کردن 

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
تو‌یوتیوب هر روز از خودت ویدیو بذار ویو بخوره دلار میده بهت اینستا هم هر روز از زندگیت بذار بلاگر ش ...

یوتیوب به هر ویدیویی نمیده. باید اول ویو و فالورات به حد بالایی برسه بعد به ازای هر ویدئو بهت میده اونم چون تو ایرانی پستاتو به کشورای دیگه نشون نمیده. واسه همینه همه اول اینستا معروف میشن بعذ کانال میزنن

یوتیوب به هر ویدیویی نمیده. باید اول ویو و فالورات به حد بالایی برسه بعد به ازای هر ویدئو بهت میده ا ...

من دختر خالم فالووراش خیلی نبود توی اینستا

هر روز ویدیو گذاشت داخل یوتیوب اول ویدیو های کوتاه کوتاه اونا خیلی زود ویو میخوره اینجوری چنلت دیده میشه

مثلا هر  روز دوتا ویدیو کوتاه از روزت بذار

میتونی یه چنل هم تلگرام بزنی

بعد شروع کن به ویدیو های بلند تر برو تو یوتیوب ببین چه عنوانایی برنی بیشتر ویدیوت ویو میخوره 

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
یوتیوب به هر ویدیویی نمیده. باید اول ویو و فالورات به حد بالایی برسه بعد به ازای هر ویدئو بهت میده ا ...

اینستاهم البته خیلی خوبه 

ویدیو هایی درست کن که ویو زیاد میخوره

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
2706