2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پارسینه ضرره

چرا خیلی خوبه که یکی از فامیلامون هشت ماه پیش ۲۵ میلیون سکه پارسیان خرید الان ۵۵ میلیون شده رفت فروخت خوب هم سود کرده

من🙋🏻‍♀️ یه دختر اسفندی ام⛄❄ شیطون و خوشخنده 😍😜 عاشق آشپزی ونقاشی ام🦋 همیشه یادت باشه برای هدف زندگیت باید بجنگی تابهش برسی
2731
اره یا سکه یا طلای بدونه اجرت پول بمونه کنار بی ارزش میشه

اره یا حتی دلار هم میتونی بخری

من🙋🏻‍♀️ یه دختر اسفندی ام⛄❄ شیطون و خوشخنده 😍😜 عاشق آشپزی ونقاشی ام🦋 همیشه یادت باشه برای هدف زندگیت باید بجنگی تابهش برسی

خیلی خوبه ادم پولاشو جمع کنه منم از ماه پیش شروع کردم به جمع کردن چند روز پیش رفتم یه سکه گرفتم

شما فعلا درستو بخون به جای سرمایه گذاری مالی روی فکرت سرمایه گذاری کن دختر خوب که ان شاالله وقتش برسه بتونی تشخیص بدی مهاجرت کنی یا نه

حالا هم که گوشی دستته و تو مجازی هستی یک سر به پیج فرنگ نما بزن دیدت به دنیا باز تر و روشن تر بشه

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

Farangnama 

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
چرا خیلی خوبه که یکی از فامیلامون هشت ماه پیش ۲۵ میلیون سکه پارسیان خرید الان ۵۵ میلیون شده رفت فروخ ...

مطمعنی؟؟؟آخه سکه پارسین هدیه می‌گرفتم مثلا میشد ی تومن،طرف ک می‌رفت بفروشه ۶۰۰،۷۰۰بیشتر ازش نمیخریدن

وضعه مالیمون ک متوسطه خداروشکر ولی خوش بحاله دخترم عموم غرقه پوله راحت هرکاری بخواد می‌تونه بکنه هر ...

ببین عزیزم گاهی وقتها موفقیت تو مهاجرت کردن نیست شما همینکه بتونی درست رو بخونی و پیشرفتی داشته باشی برای اینده ات خیلی خوبه ان شاءالله به وقتش شماهم هرجایی دوست داشته باشی بتونی بری

مطمعنی؟؟؟آخه سکه پارسین هدیه می‌گرفتم مثلا میشد ی تومن،طرف ک می‌رفت بفروشه ۶۰۰،۷۰۰بیشتر ازش نمیخریدن

اره بابا خیلی خوبه من الان خودم دارم میخرم بیشتر فامیلها و اشناهامون تو این کارن😁😂

یاد قبل کنکور خودم افتادم

تو همین فکرها بودم

بعدش رفتم دانشگاه رشته مهندسی خوندم تو دانشگاه خوب

و وارد جامعه شدم اما فکرم خیلی عوض شد خداروشکر

اما برام عجیبه شمایی که 15 سالته و هنوز به طور رسمی وارد جامعه نشدی و خیلی چیزهارو ندیدی، اینقدر قاطعانه داری فکر میکنی (البته مقطعیه میدونم)

2706