2733
2734
عنوان

این کار شوهر خواهرمو به خواهرم بگم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 32 پست
هر چی هستم که هستم من درمورد خودم از تو نظر نخواستم در ثانی من اینکارو از رو فضولی خودم نکردم همش نگ ...

بعله البته از روی کاراشونم میشه حدس زد 

نگرانی چی خیانت چی فیلمه دیگ شاید از مجردیش عادت کرده به اینکار چ ربطی ب خیانت داره 

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡
اگر به روش بیاره خیلی راحت میگه همین که هست . الکی الکی زندگی شون از هم می پاشه .

به یه جرقه بنده از هم بپاشه چون هر روز دعوا دارن و خیلی شوهرش آدم بدجنسی هست خواهرم متنفره از شوهرش فقط تحملش میکنه تا بچش یکم بزرگ شه درکش بره بالا اذیت نشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به یه جرقه بنده از هم بپاشه چون هر روز دعوا دارن و خیلی شوهرش آدم بدجنسی هست خواهرم متنفره از شوهرش ...

کاش زن و شوهرها زود بچه دار نشن . 

بهترین کار و میکنه . بچه گناه داره . فعلا بابد سر زندگیش باشه