2733
2734
عنوان

شما بيايد بگيد اين حرف منظور دار بود يا بي منظور ؟ مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 37 پست
چه عفریته ای ولش کن کلا میاد خونت زیاد باهاش گرم نگیر 

باورت ميشه بعد اين حرفش كلي قربون صدقم رفت

من كه ميدونم الكي ميگه

ولي شوهرم باورش نميشه 

تازه من عزا دارم، مراعات عزا دار بودنم رو هم نكرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باورت ميشه بعد اين حرفش كلي قربون صدقم رفت من كه ميدونم الكي ميگه ولي شوهرم باورش نميشه  تاز ...

اون از عمد اینکارو میکنه با توجه ب حرفت اونقد با سیاسته که بعدش اومده قربون صدقه رفته ،بخاطر شوهرت هم که شده بهش بی احترامی نکن مثلا میاد خونت پذیرایی کن ولی نزار بیش از حد بهت نزدیک بشه یادت نره اون مادر خودت نیست مادرشوهره 

خدا شاهده پول فرشم ، پول يه پرايد شد به وقتش ولي بازم حرف ميشنوم

چون ساكتي 

من بودم مستقيم ميگفتم شوهرش چي اورده بود حتما تمامو كمال اونچه رسم مرده رو بجا اورده 

البته من مثل شما جهازم خيلي كامل بود ولي همسرمم اونچه رو كه بايد و رسم بود رو گفتيم بخره اونم مثلا فروش رو از مانگاه كرد و مثل ما خريد تلوزيونم همين طور 

چون من جهازم تمامو كمال بود از اين حرفا نداريم 

اما يكبار سر سيسموني مادرشوهرم گفت گهواره نداره بچه رو بزاري توش 

گفتم نه نداره 

پدرم بالاي چهل تومن سال ٩٨سيسموني كرد 

از كتابخونه و كمدو تخت كودك نوجوان تا يه قلم كالسكش كه قد ٤تا سكه تمام اون موقع بود خريده  يه گهواره رو از پول هديه خانواده شما ميخرم براش بمونه كه متاسفانه قد يه گهواره در پيتم كسي نيورده 🤣

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2731
والا ای کاش بی منظور بود  ولی خب منظور داشته از حسودی اینطور کفته جهازت خیلی رفته تو چشمشون

شوهرم خيلي تعريف ميكنه از من و خانوادم 

اونا هم ميخوان ثابت كنن بهش ، كه فكر نكن خانواده زنت خوبن 

كاري نكردن برات 

شوهرم خيلي تعريف ميكنه از من و خانوادم  اونا هم ميخوان ثابت كنن بهش ، كه فكر نكن خانواده زنت خ ...

كار شوهرت اشتباهه 

همينا باعث حسادتو رقابت و كينه توزي ميشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
چون ساكتي  من بودم مستقيم ميگفتم شوهرش چي اورده بود حتما تمامو كمال اونچه رسم مرده رو بجا اورد ...

جواب نميدم اوضاعم اينه

اتفاقا اونا منتظر اين جواب بدم ،روشون وا شه ، هرچي ميخوان بگن

هرچي بعض ميگم باورش نميشه خواهر 

چقد اين مردا بي سياستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جواب نميدم اوضاعم اينه اتفاقا اونا منتظر اين جواب بدم ،روشون وا شه ، هرچي ميخوان بگن

باز بشه ميگي جهازت كامله چيزي نداره بگه 

تركيد؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اون از عمد اینکارو میکنه با توجه ب حرفت اونقد با سیاسته که بعدش اومده قربون صدقه رفته ،بخاطر شوهرت ه ...

اره واقعا 

من كه يه خدا واگذار ميكنم

كاش شوهرمم بفهمه رفتاراي مادرشو

یادروزای اول زندگی خودم افتادم که بااینکه جهیزیه خوبی برده بودم بابت متلک هایی ک میگفت من میومدم میفتادم بجون همسرم و گریهههههههه!!!!🤦‍♀️یباربعدچندییین بار متلک به مادرشوهرم گفتم چراشمااصلا درمورد اونایی که برای عروس فلان چیز گرفتن یا فلان رسم و رسوم براش بجاآوردن توعروسبشون این خرجارو کردن نمیگین...بعداون دیگه تقریبالال شد ولی اگه بزمان بعقب برگرده یبارگفت همون حرف میزنم دیگه اهمیت نمیدم بهش ک دوباره تکرارمیکنه نمیکنه چه برسه گریه کنم چه برسه باهمسرم دعوا کنم😑🤦‍♀️

واز ما متاهلا به شما دخترای مجرد و اونایی ک دهرن جهیزیه میگیرن هییییچ مادرشوهر وشوهری توتاریخ نبوده و نخواهدبود ک بابت بههههترین و کامل ترین جهیزیه هم ازشماتشکرکنه نهههایت اگه خوب و باشعور باشن دربهترین حالت فقط نظری نمیدن همیییین پس خودتون و خانوادتون بابت جهیزیه اصصصلا اذیت نکنین

اره

اهان حدس زدم 

چي بگم بزن به نشنيدن 

تاشروع ميكنه پاسو برو توالتي اشپز خونه ايي اتاقي 

گوش نبينه زر مفت نميزنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706