2752
2734
عنوان

حوصله درس ندارم چیکارکنم ؟ توروخدا اگه کسی این حسو داشته بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 89 بازدید | 18 پست
آره منم کلی هدرمیدم خودمم میفهمم ولی همین که میرم سرکتاب حجم درسارو میبینم درمیرم 

تو در هر صورت زمانتو داری میگذرونی چه بیایی پای گوشی و این سایت یا بشینی پای درسات و تست بزنی و اینجا تو انتخاب میکنی که زمانت چجوری بگذره خانوادتم درست میگه فقط خودتی که میتونی به خودت کمک کنی هیچ کس دیگه ایم نمیتونه بهت کمک کنه فقط خودتی اگه امروز درس نخونی فردا برات سختر میشه میگی وای من دیروز همین موقع رو داشتم وای کاری نکردم اگه کار میکردم مثلا میتونستم یه مبحثو ببندم ولی امروز مجبورم کار دیروزو انجام بدم هی این چرخه دیروز و امروز تکرار میشه اخرش میبینی هیچ کاری نکردی و داری میری کارت ورود به جلسه کنکور بگیری و افسوس این روزا رو میخوری

ممنون همین الان میرم 💔گوشی روهم دیگه برنمیدارم هرچی لازم باشه کتاب و چاپی دارم هشت تیر برمیگردم ووو ...

اره همین کارو کن منم دارم خودمو واسه کنکور تیر اماده میکنم منتظر ۸ تیرم که تاپیک بزنی بگی وایییییییی باورم نمیشه امروز کنکور واسه من خیلی خوب بود♥️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فقط یه چیزیم بدون الانی که تو شروع میکنی بع درس خوندن و تست زدن و اماده شدن واسه نهاییا اوضاع واست خیلی سخت میشه اونقدر که هی دوست داری بکشی کنار  درس نخونی خیلیا همین کارو میکنن ولی تو جز اونا نباش تو جز کسایی باش که  دو ماه دیگه به خودشون میگن علارغم همه چی من ادامه دادم و خوشحالم

من ی برنامه ریختم توش ک میرم‌ قفل میکنه گوشیو‌ 

روزای‌ اول خیلی سخت بود ولی الان عادت کردم‌ 

کیپاپر‌ (کارات‌)، کیدرامر‌، اوتاکو،‌ کرم کتاب، INTJ، یه روزی مهاجرت میکنم فنلاند :> / PRETTY BI*CH