2733
2734
عنوان

واقعا چجوری بعضیا خوراکشون بده پریودم میشن

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 50 پست
حالا میگی چیکار کنن ؟  خودشونو بکُشن ؟ یا وضعیت تغذیه شونو میخوای بر عهده بگیری؟ هدفت از تاپ ...

من هدفی از تاپیک نداشتم ولی نمیدونم چرابعضیاتوندگارد گرفتین فازتون چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوروزع تاخیر انداختم دارم دیوونه میشم فقطم ی کم کمرم درد میکنه حامله نباشم صلوات کسی با جلوگیری ...

طبیعی که جلوگیری نیس😏😏

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

چ ربطی داره ب قدرت بدنیه مثلا من زمانی ک بدنسازی کار میکردم تو دوران پریودیم با اینک خونریزمم شدیده همیشه میرفتم میدویدم یا وزنه میزدم 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
بدنت هرچقدم قوی باشه کم میاری اگه خوراکت خوب نبتشه

نه عزیزم اینطوریام نیست

من لاغرم خوراکمم بد نیس ولی اونموقع ها اکثرا کوچیکترین تفاوتی با دوران غیرپریودی ندارم.

ینی از هر لحاظ تا wc نرم متوجه نمیشم

تاریخ عضویتم😅😅

من فقط از لحاظ روانی داغون میشم در حدی ک فک میکنم این زندگی ب کل فایده نداره

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
من دوروزع تاخیر انداختم دارم دیوونه میشم فقطم ی کم کمرم درد میکنه حامله نباشم صلوات کسی با جلوگیری ...

چیزی بنام جلوگیری طبیعی نداریم عزیزم بله شده خیلی هم زیادـ

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

ژن خیلی مهمه 

همچنین تغذیه در دوران جنینی که تو شکم مادر هستیم هم خیلی مهمه که بدن قوی باشه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
بدنت هرچقدم قوی باشه کم میاری اگه خوراکت خوب نبتشه

من اصلا خوراکم خوب نیس نه اینکه پولش نباشه بلکه میام نیس ادم خیلی لاغری هستم الان که ساعت پنج عصره یه کلوچه خوردم البته یک ساعته که از خواب بیدار شدم خیلی روزا شاید روزی یه وعده غذا بخورم موقع پریودی درد انجنانی ندارم ضعفم ندارم بدن ها متفاوته 

2706