2733
2734

عقل داره میدونه ازدواج ارامشش رو بهم میزنه ازدواج نمیکنه مستقل هم هست. برا چی باید ازدواج کنه؟

🧿فقط استارتر حق داره ریپلای کنه🧿

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما خوشگل نیست دختر خوشگل رو زمین نمیمونه

این حرف برای دهه۶۰ بود 

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
2731
حتما خوشگل نیست دختر خوشگل رو زمین نمیمونه

حرف زشتی بود حتی اگر واقعیت داشت نباید اینقدر واضح بیان کنی

هرچند درست هم نیست اتفاقا خوشگلای زیادی میشناسم هنوز مجردن مخصوصا تحصیل کرده ها

عقل داره میدونه ازدواج ارامشش رو بهم میزنه ازدواج نمیکنه مستقل هم هست. برا چی باید ازدواج کنه؟ 🧿فق ...

همکارام گاهی مسخرم میکنن یکی ازهمکارام بهم گفت تعجب میکنم تو که قیافت خوبه چرا تاالان ازدواج نکردی اما واقعیتش اینه ک من دخترحساسی هستم ونمیتونم با سختی ویا باهرکسی واخلاقی کناربیام از طرفی گاهی احساس تنهایی وجود همدم میکنم 

یاد یه بنده خدایی افتادم زیاد از ازدواجم نمیگذشت پشت سرم به یسری فامیل ها گفته بود نمیدونم فلانی چرا بچه دار نمیشه بقیه هم جوابشو داده بودنا هر کسی صلاح زندگی خودشو بهتر میدونه کی ازدواج کنه کی بچه دار شه حتما دلیل خودشو داره 

والا من ده نفر میشناسم خوشگل خوش هیکل بین ۲۷ تا ۳۲ یا ۳۳ شاغل هستن و مجرد چه حرفایی

دقیقن 

الان دخترا کار میکنن درس میخونن این حرف که خوشگل زو زمین نمونه برای ۳۰ سال پیش بود که دخترا فقط میتونستن ازدواج کنن

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙