2733
2734
عنوان

نات کوین سرکاری نبود؟؟؟؟ 🙁🙁🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نمیدونستم بعدا گرون تر میشه 30 میلیونو فروختم دو میلیون و پونصد الان یه ربات جدید اومده مثل ناته ...

من خیلی بات های معتبر دیگ دارم و واقعا فعالیتش ارزش داره مث تپ سو اپ همستر کامبت انچین بلوم فیشر و همشونم تیک معتبر دارن تو اگ خواستی بگو برات بفرستم

سلام این کارارزدیجیتال که میگید چجوریه سرمایه میخواد‌؟لطفا راهنماییم کنید خیلی به درامدش نیاز دارم

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
ببخشید بنظرتون بعد از tap swap .کدوم بازی ارزش این رو داره نصبش کنم برای استخراج ارز دیجیتال .

خواهش میکنم .یه سه تا دیگ هستن اینام خوبه.لینک اینجا چطوری بفرستم؟ 

ترس های ما هیچ وقت اتفاق نمی افتند.