2733
2734
عنوان

با ترس شدید از رانندگی چطوری کنار بیام؟😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1027 بازدید | 99 پست

منم اوایل جوری میترسیدم که دستور پام می‌لرزید گاهی که گیرمیکردم دلم میخواست بشینم گریه کنم و برم به یکی بگم بیاد ماشینو برام درست کنه وهمونجا قول میدادم باراخرم باشه می‌شینم پشت فرمون ولی خدارو شکر علاقه شدیم به رانندگی باعث شد کم نیاوردم وباز ادامه دادم الان ماشینو میبرم دقیق جایی که کار دارم پارک میکنم  کاریم به شلوغی و خلوتی مکان ندارم حتی بوده از جلو پشت قشنگ ماشین کیپم بوده ولی از پارک بیرون آوردم اونم تو خیابان اصلی و شلوغ

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه بخوای ب این فک کنی ک وای یهو تصادف میکنم یا خط میوفته،،هیچ وقت راننده خوبی نمیشی،،،برو با ترست ر ...

یه روز بیام تاپیک بزنم بالاخره منم راننده شدم

کاربر خیلی قدیمی
2731

من ک عاشق رانندگیم🥲 

ولی سوار میشم پاهام میلرزه و ضربان قلبم بالا میره همش ترس دارم بابامم ماشین نمیده دو بار داد انقد استرس داد ک همه چی یادم رفت کلا 

دو ساله مثلا گواهی گرفتم😏

منم اوایل خیلی میترسیدم . برید پیش یه مربی رانندگی خوب و باحوصله که ببرتتون ازادراه با سرعت بالا که رانندگی کنید ترستون میریزه. اولش سخته ولی وقتی بری تو دلش میبینید خییلی هم شیرین و لذت بخشه رانندگی. 

آره بخدا همینو میگم میگم مال خودم  حتی شوهرم نه

یه پراید مدل پایین جور کن. ببین چه زود راننده میشی. خودم ده سال گواهینامه داشتم نتونستم با ماشین شوهرم برم. یه تیبای مدل پایین گرفتم شدم چه راننده ایییی😁

یه پراید مدل پایین جور کن. ببین چه زود راننده میشی. خودم ده سال گواهینامه داشتم نتونستم با ماشین شوه ...

اره پراید خوبه زود راه میوفتی منم شوهرم یکی کرفته میگه تو باهاش یاد بگیر که بعد بفروشیم. من خیلی هم مراقبم

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

چقدر خوشحال شدم این تاپیکو دیدم،  الان ی ی ماهی هست دارم رانندگی میکنم جاهای خلوت، چون خیلی استرس دارم همش تاپیکای قدیمیو نگا میکردم این مدت، ببینم اخرش تموم میشه یا نه این استرس لعنتی

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2706