2752
2734

پسر خوب کمی الان خیلی زوده که بخوای زیر بار مسئولیت‌های زندگی بری شما فقط نمای زیبای ازدواج را از دور می‌بینی و با مشکلات زندگی مشترک کاملاً بیگانه‌ای حداقل سن ۲۴ یا ۲۵ سال شما اقدام کن قطعاً در این سن از نظر عقلی امل‌تر خواهی بود و معیارهای عقلانی‌تر و بهتری برای ازدواج خواهی داشت بهترین گزینه اینه که شما حتماً پیش مشاور برید

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوست دختر

یعنی ۱۵ سال با یه دختر دوست باشه یا هر در بهترین حالت هر یکی دو سال یکی عوض کنه

بعد نمیاد بگید دور از جونش لاشی با احساس دختر ها بازی میکنه ولشون میکنه؟!

چقدر زیبایند  آنان که از ریشه خوبند!
یعنی ۱۵ سال با یه دختر دوست باشه یا هر در بهترین حالت هر یکی دو سال یکی عوض کنه بعد نمیاد بگید دور ...

خب نه تو این بازه زمانی ممکنه با دخترای زیادی اشنا بشه ممکنه هم نه بکی دوتا باشن ولی یکشون فقط مکمل اون هست و اونو پیدا کنه باهاش ازدواج کنه من ۳۰‌۳۵ واسه ازدواج سنتی گفتم وگرنه من خودم ۱۹ سالم بود ازدواج کردم همسرم ۲۴ اونم به اصرار همسرم وگرنه بازم حالا حالاها ازدواج نمیکردم

2731
خب نه تو این بازه زمانی ممکنه با دخترای زیادی اشنا بشه ممکنه هم نه بکی دوتا باشن ولی یکشون فقط مکمل ...

عزیزم پس این نسخه رو که خودتون نرفتید به بقیه توصیه نکنید

اگر با دخترهایی زیادی دوست شد و تنوع طلب شد و بعد ازدواج چکار کنه خیانت کنه؟!

می دونید یکی از دلایل خیانت تنوع طلبی

،

ایشون میگه شغل داره ، ظاهرا خونه یا ماشین هم داره

چندتا کلاس و دوره امادگی ازدواج بره ان شاءالله بتونه یه زندگی رو اداره کنه

ازدواج چه سنتی پیش بیاد چه مدرن شروع کنی بهتر از  روابط متعدد

عزیزم پس این نسخه رو که خودتون نرفتید به بقیه توصیه نکنید اگر با دخترهایی زیادی دوست شد و تنوع طلب ...

من قبول ندارم پسر یا باید عاشق شه ازدواج کنه یا انقدر دختر ببینه سیرشه بعدا نگه من جوونی نکردم

من قبول ندارم پسر یا باید عاشق شه ازدواج کنه یا انقدر دختر ببینه سیرشه بعدا نگه من جوونی نکردم

هیچ مردی سیر نمیشه

باید بتونه جلو خودش رو بگیره

اگر سیر میشد همون یه دونه رو هم چرا باید نگه داره؟!

دقیقا آبجی تو منو درک میکنی

اصلا شما رو درک نمیکنم

جا درد و دل اینجا بلند شید دوتا کلاس و مشاوره برید

شاید گفتن اصلا از لحاظ شخصیتی ازدواج براتون زوده

کلاس چی

کلاس که توش در مورد  آداب و روسوم و سوالات خواستگاری بگن و اداره زندگی  و همسر ایده ال ، اکثر مرکز ها مشاوره این مدل کلاس ها رو با هزینه پایین برگزار میکنن یه جلسه مشاوره میزارن ببینم امادگی دارید؟ 

2706