2752
2734

و سادگی و بهمون یاد دادن .بد ذاتی و چابلوسی و اصلا بهمون یاد ندادن یوقتایی از رفتارام بیزارم.ک دستم نمک نداره.هرچی خوبی کنم انگار ازم طلبکارن.

من طبقه ی بالایه پدرشوهرمم .ی جاری دارم از بد ذاتی و بدجنسی و چابلوسی و زبون بریزی هرچ بگم کم گفتم.من ذاتا بلد نیستم  عین کنه بچسبم ب بقیه من خودمم .خ هم مهربونم.ولی اون زبون بازه.سنش خیلی ازم بزرگ تره ولی همه نوع عمل صورت انجام. داده تا بشه همسن  شوهرش .۱۳ سال ازش بزرگ تره.خانواده ی شوهرم حتی عروسیشونم نرفتن ..ولی نمیدونم چیکار میکنه ک دهن همرو میبنده  .خونش شمال کشور  ساری. باخونمون ۹ ساعت راهه.۲ هفته اومد نیومد ب مادرشوهرم سربزنه .حالا ناهار اومدن پیش مادر شوهرم  اون غذایی ک دوس داشت  و براش درس کرد گذاشت فقطجلو اون و هیچ تعارفی ب من نکرد..ی غذا دیگ هح برا بقیه من نخاستم برم .شوهرم اصرار کرد .ک اگ هم نمیرفتم ی مکافات دیگه داشتم.درصورتی ک من خیلی کمکش میکنم تو کارا تو غذا.انگار دستم نمک نداره .گفتم خدایا چرا دنیات برعکسه.تازه دوران مجردیش خ خ ج ن د بود اصلا دخترونه نداشت اینطور ک مردم میگن چون همشهریمه و همه میشناسنش)شاید هم توبه کرده خدا بهتر میدونه و خ خ چابلوسه.فتنه میندازه با حرفاش.

فقط در تعجبم .وبی برادر شوهرم پسر فوقولعاده پاک و باحیاس.بخدا در عجبم .اخلاقش بینظیره.

کسی شمارو مجبر نکرده که بخوای کارهای مادرشوهرت رو انجام بدی 

انجام نده و انتظار بی خود هم از کسی نداسته باش وقتی اون خانم کاری به شما نداره درستش نیست شما انقد پشت سرش حرف بزنی

شما حتا اگر با چشمای خودنم میدیدی ایشون کاری کرده بازم نباید به زبون بیاری چه برسه به اینکه از مردم هم شنیدی!

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم منم همینطوره اخرم مادرشوهرم هوای جاریمو که دو ماهی میاد پیشش بیشتر داره منم الان رفت وامدمو کم کردم توهم به خودت اهمیت بده واز کسی توقع نداشتهباش

تو لیوان کسی دریا نریز

حالا ساده هستید اینجوری صحبت میکنید

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

دلم اینقدر گرفته ک رفتم زیر بارون گریه کردم...بخاطر اینکه خیلی صاف و ساده ام .بلد نیستم  حتی دروغم بگم . احتراممو ندارن .کافیه فقط در جواب ماورشوهرم بگم نه ی خون بپا میکنه.یا نرم سراغش..خ اذیتم میکنه با رفتاراش.ولی عاشق بچه هاشه و دختراش..بدی زندگیمونم نمیخادو.دعاهم میکنه ولی میخاد من عین کلفتش باشم.کوچک ترین حرفی بشه زنک میزنه ب ۳ تا دحتراش واوناهم ب من زنگ میزنه

منم هرچی کشیدم از حماقت خودم بود

ساده مفتکی زن یه ادم عوضی با یه خاتواده داغون شدم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
کسی شمارو مجبر نکرده که بخوای کارهای مادرشوهرت رو انجام بدی  انجام نده و انتظار بی خود هم از ک ...

دختر بود با چشمام دیدم رفت خونه همسایمون  فقط مرده خونش بوود.

آدم می‌تونه زرنگ باشه

ولی بدذات و چاپلوس هم نباشه

آدم بدذات و چاپلوس که حسادت نداره، ترحم داره

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
دختر بود با چشمام دیدم رفت خونه همسایمون  فقط مرده خونش بوود.

خب اون دوران گذشته 

شاید توبه کرده عزیزم 

بعدم ایشون که کاری به زندگی شما نداره!

شما باید از دست شوهرت و مادرشوهرت ناراحت باشی نه اون بنده خدا که ۹ساعت دوره از شما 

ببین شوهرش چطور رفتار کرده که مادرشوهرت احترامش رو داره

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.
2706