2733
2734
بله گلم  براتون میپرسم آلان یا میرم سایت رو چک میکنم  درجه سه رو شما گرفتین

عههه،انقد تو سایت سرچ کرده بودم ،کاربری شما رو پیدا کردم،ی صب تا ظهر کلااا تاپیکاتون رو خوندم🤩گفته بودین چون ی نفر رو نجات دادین زودتر تونستین اقدام کنین ،خیل یکیف میکردم از خاطراتتون میخوندم 

نه راستش نگرفتم ،گفتم که تابستون رکورد زدم ،ینی 400متر سینه رو زیر 4دیقه و 100متر قورباغه رو هم خیلی 1دیقه 12ثانیه زدم،میدونم زیاده ولی خب کنکوری بودم و نتونستم تو دوره اصلی شرکت کنم..

ولی میخوام امسال حتما شرکت کنم که قبل از اینکه برم دانشگاه بتونم مدرک بگیرم اونجا کار کنم..

ممنون میشم کمکم کنید که چطور میتونم برم زودتر مدرک بگیرم

باید منتظر بمونم کلاس برگزار کنن یا هروقت برم میتنونم تست بدم؟

اره واقعا درست میگید 😥😥 والا نرفتم مغازه بگم خودشون شاید از تولیدی بخرن من سودم خیلی ناچیز

خب امتحان کنید،ی عکس از شالاتون بزارید ،اخه شالای الان معمولا150 به پایین نیستن

میتونید برید مغازها قیمت بالاتر بدینشاید خریدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عههه،انقد تو سایت سرچ کرده بودم ،کاربری شما رو پیدا کردم،ی صب تا ظهر کلااا تاپیکاتون رو خوندم🤩گفته ...

هر وقت کلاسا برگزار شد میتونی ثبت نام کن فداتشم 

تابستوناست اکثر کلاسا و باید خوب عملیا رو بخونی 

مخصوصا کتبی الان چند تا نمونه سوال از امتحانات شاگردای بابام براتون میفرستم 

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
هر وقت کلاسا برگزار شد میتونی ثبت نام کن فداتشم  تابستوناست اکثر کلاسا و باید خوب عملیا رو بخو ...

عه مرسیی

پدرتون نمیخوان کلاس برگزار کنن؟

اگه اشتباه نکنم ابادن و تهران بودین ..

عملیارو اوکیم ولی خب تمرین بیشتری نیازه دیگه

هفته بعد مسابقه دارم هییچی تمرین ندارم ولی دلم میخواد شرکت کنم😂🚶‍♂️

2731
عه مرسیی پدرتون نمیخوان کلاس برگزار کنن؟ اگه اشتباه نکنم ابادن و تهران بودین .. عملیارو اوکیم ولی ...

باتوجه به برگزاری کلاسا میرن تدریس میدن 

آره عزیزم 

عملی منظورم عملیای نجات غریق بعد دوره بود😂

این سوالای ورودیه

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
باتوجه به برگزاری کلاسا میرن تدریس میدن  آره عزیزم  عملی منظورم عملیای نجات غریق بعد دور ...

اره میدونک ،کار با از این ادمکا که نجاتشون میدن😂

تمرین کرده بودم قبلا 

فقط البته همینو بلدم و پای قیچی😂

دیگه نمیدونم چی ازشون میاد

اره میدونک ،کار با از این ادمکا که نجاتشون میدن😂 تمرین کرده بودم قبلا  فقط البته همینو بلدم ...

من خودم اصلا تمرین نمیکنم😂

مگه به زور شاگرد داشته باشم بگن بیا توی اب

باتوجه به برگزاری کلاسا میرن تدریس میدن  آره عزیزم  عملی منظورم عملیای نجات غریق بعد دور ...

نمیدونستم ازمون کتبیم داره :////

فک میکردم فقط برا مربیگریه

شهرای دیگه هم میرن تدریس؟مثلا شیراز و ..

انقد تابسستون حرص خوردم نتونستم شرکت کنم ،مث اینکه 400متر کرال تا5دیقع هم ازشون قبول کرده بودن://///

10 متر قورباغه هم 3دیقه زده بودن قبول شده بودن😐😐😐