2752
2734
عنوان

شوهرم به مادرخودش خیلی فحاشی میکنه اخ چقدر حرص میخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خیلی بده آدم تا مادر نشه نمیفهمه ،الانم بچهام الگوشون باباشونه ،چه الگویی نمونه😐😐😐😐😐😐🤕

الان داشتم کمر پسرم رو ماساژ میدادم 

اینو دیدم قلبم گرفت 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
یه روز صداشو ضبط کن رفتید خونشون گوشیو بده دست بچت صدا رو پلی کن دیگه .ـوه میخوره به مادرش فش بده

من میترسم مادرش بشنوه دلش بشکنه آه بکشه بعد خودم برم نشونش بدم 

خب قطعا مادرشم  جوانی هاش اینجوری کرده  دنیا گرده

داداش منم اینجوری بود 

ولی مامانم تا وقتی که نفس می‌کشید هیچ وقت به مادر و پدرش یی احترامی نکرده بود 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
آدم که نفهمه با هیچی عاقل نمیشه

باهاش قرار بذار هر وقت فحش میده مثلا صد تومن بهت بده .

یا هر وقت فحش میده یه نیشگون ازش بگیر ،

تا از سرش بیفته 

هر وقت فحش میده ازش بپرس منظورت چیه ؟ 

تا مجبور بشه به صدای خودش گوش بده 

تو اینترنت هم سرچ کن شاید راهکار بهتر پیدا کنی

خب تو هم بشین باهاش فوش بده، خوبه که خودشم باهاشون مشکل داره، دوتایی باهاشون قهرین  این خوبه

یا امام حسین 🤣🤣🤣🤣مگه بیکارم هی برا خودم بشینم حرص این و اونو بخورم هرکی هرکاری بکنه دیر و زود میشینه تو کاسش ،اونم بده یه روز تقاصشو میده 

بیخیال ،من میگم شوهرم نباید فوشش بده نمیخوام بلایی سرش بیاد یا برا خانوادم اتفاقی بیفته همین

باهاش قرار بذار هر وقت فحش میده مثلا صد تومن بهت بده . یا هر وقت فحش میده یه نیشگون ازش بگیر ، تا ...

آدم بد دهنیه این جور روشا روش تاثیر نداره بدتر هم میشه 

یا امام حسین 🤣🤣🤣🤣مگه بیکارم هی برا خودم بشینم حرص این و اونو بخورم هرکی هرکاری بکنه دیر و زود می ...

خب چه فوشی میده؟ مثلاً میگه آشغال؟😁😁😁خب البته خیلی بده درسته 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
خب چه فوشی میده؟ مثلاً میگه آشغال؟😁😁😁خب البته خیلی بده درسته 

نه فوش ناموسی حرف خیلی خیلی خیلی زشت فکر کن تو دعوا دارن فوش خواهر مادر میدن اونطور

2706