2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چیکار کردین عزیزم 

شب زود خوابیدم صبحم ۸ بیدار شدم 

قندو شکرو هر چیزی که قندمصنوعی داره رو حذف کردم بجاش خرما و کشمش و عسل استفاده کردم

هر روز بادوم خوردم

کنار غذام سبزیجات استفاده کردم

پیاده روی هم داشتم هفته ای چند روز

اینکارا رو بکن فوری باردار میشی

تورو  خدا مجردم تنبلی دارمم بگو اصلاح سبک چی کردیبی خیلی نیاز دارم

دارو به درد نمیخوره ، غذای خوب مثل سبزیجات زیاد بخور سالاد و سبزی و میوه و آب فراوان + هر روز ورزش

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تورو  خدا مجردم تنبلی دارمم بگو اصلاح سبک چی کردیبی خیلی نیاز دارم

شب زود خوابیدم صبحم ۸ بیدار شدم 

قندو شکرو هر چیزی که قندمصنوعی داره رو حذف کردم بجاش خرما و کشمش و عسل استفاده کردم

هر روز بادوم خوردم

کنار غذام سبزیجات استفاده کردم

پیاده روی هم داشتم هفته ای چند روز

دارو به درد نمیخوره ، غذای خوب مثل سبزیجات زیاد بخور سالاد و سبزی و میوه و آب فراوان + هر روز ورزش

چه غذاهایی زو مثلا حدف کنم با ببشتر بخوررر  

شیرینی رو حدف کردم دو روزه کلا 

دو روزه هم دارم سعی میکنم تحرکمو بیشتر کنممم

چه غذاهایی زو مثلا حدف کنم با ببشتر بخوررر   شیرینی رو حدف کردم دو روزه کلا  دو روزه هم ...

فقط شکر رو حذف کن خداروشکر جایگذین داره مثل خرما یا شیره انگور ، به جای خوردن هل هوله میتونی خیار و کاهو   مغزها رو بخوری ، آب هم خیلی خوبه روزی هشتا لیوان واقعا تمام مشکلات از کم آبیه

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط شکر رو حذف کن خداروشکر جایگذین داره مثل خرما یا شیره انگور ، به جای خوردن هل هوله میتونی خیار و ...

عه باشه مرسی عزیزم 

والا ۴ روزه ک دارو میخورم واقعا شیرینی سس غذا های چربی کم کرد خیلی   تحرکمم زیاد کردم ولی از امروز ورزشی هم اضافه کردم بهش   چند وقت بعد نتیجه میده 

2706