2733
2734
عنوان

بیاین نظر بدین گلخونه رو چجوری بچینم+عکس😍🧐

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 41 پست
جاشونم عوض کن  گلدان های بزرگ با برگ های پهن و بلند پایین قرار بگیرن گلدان های کوچک تر قسمت ب ...

الان زمینشو چمن کنم دیواره هاشو برچسب؟؟؟

یه اگه چمن بزنم همه جاش چمن؟؟

زخم‌ها خوب می‌شوند،اما این خوب شدن با مثل روز اول شدن بسیار تفاوت دارد..‌. م‍‌ن دخترم همونی که وقتی دلش شکست هیچکی نفهمید🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیر اپلود شد یکم

بعد اینکه گلدون بزرگارو بزار بالا چون شاخه ها بلنده گذاشتی پایین کلا اون یکی گل هارو پوشونده پس بزارشون بالا گلدون هارم تمیز کن برق بنداز کاشی هارو هم تمیز کن و اینکه خیلی از گلهای تکراری استفاده کردی یکم تنوع بده

میخندم شاید دنیا به روم نخنده اما بازم میخندم 
الان زمینشو چمن کنم دیواره هاشو برچسب؟؟؟ یه اگه چمن بزنم همه جاش چمن؟؟

ن 

زمین رو چمن کن 

دیوار هارو برچسب سه بعدی خیلی شیک میشه

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2731
ن  زمین رو چمن کن  دیوار هارو برچسب سه بعدی خیلی شیک میشه

اها ممنون عزیزم❤😍

زخم‌ها خوب می‌شوند،اما این خوب شدن با مثل روز اول شدن بسیار تفاوت دارد..‌. م‍‌ن دخترم همونی که وقتی دلش شکست هیچکی نفهمید🙂
بعد اینکه گلدون بزرگارو بزار بالا چون شاخه ها بلنده گذاشتی پایین کلا اون یکی گل هارو پوشونده پس بزار ...

یعنی این گلا رو که تکراری ان بندازم؟

الان زمینشو چمن کنم دیواره هاشو برچسب؟؟؟ یه اگه چمن بزنم همه جاش چمن؟؟

استارتر جان زمینه پانسیون رو چمن نکن از من گفتن بود قشنگ که نمیشه شلوغ نشون میده و شاید تمیز کردنش سخت باشه بعد قشنگی پانسیون به اینه که کاشی باشه یا سنگ اونم ساده نه گل گلی

میخندم شاید دنیا به روم نخنده اما بازم میخندم 
عزیزممم خیلی خوشگله 🥰🥰 من گلخونه میرم اکثرا ندارن از جای خاصی گرفتی  چقد گرفتی و اینکه همیش ...

ممنون گلم

از گلخونه خریدم قیمتش هم ۱ ماه پیش ۹۰ ت گرفتم

خیلی قشنگه مبارکت باشه فدات❤️

ممنون قشنگم💓