2752
2734
عنوان

طلاق بگیرم یان یا بهش بازم فرصت بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 26971 بازدید | 772 پست
دقیق مقصر اصلی خودممم  ک با رفتم همه چی بهم خوزد  اون قرار بود پای صندوق وایسه مریض هم ب ...

ببین عزیزم اینکه به حرف شوهرت گوش ندادی خب کار اشتباهی کردی ولی دیگه قرار نیست کن فیکون شه زندگیت که همش میگی اشتباه کردم اشتباه کردم 

اشتباه بزرگ رو اون آقا کرد که اینقدر غد بازی در میاره 

ولش کن ی مدت فاصله بگیرید نه زنگ نه رفت و آمدی تا ببینی چه می‌کنه 

در ضمن اون درخواست طلاق نمیده چون اگه درخواست بده باید مهرت رو کامل بده 

آروم باش و از خدا کمک بخواه 

به خدا بگوو خودت کمکم کن زندگیم برگرده به روال اولش انشاالله درست میشه 

کاربر قدیمی تعلیق شده ۱۳۹۹ لطفاً یک صلوات مهمونم کن دوست خوبم❤️
اره ولی وکیل دعوا رو گردن نگدفت جلوی قاضی گفت من از کجا بفهم فیلمشه یا واقعیت 

ولی چرا وکیل میگه خودت رفتی اون بیرونت نکرده ؟ 

تو که با پدر مادرت برگشتی شوهرت از خونه  بیرونتون کرده مگه اینو اول تاپیک ننوشتی 🤔 یعنی تو میخواستی برگردی شوهرت نذاشته 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی چرا وکیل میگه خودت رفتی اون بیرونت نکرده ؟  تو که با پدر مادرت برگشتی شوهرت از خونه&nbs ...

اره دیگ من رفتم خونه مامانم اینها بعد با مامانم اینها بعد چند روز برگشتم اون دعوا اتفاق افتاد ولی وکیل ش گفت ن دعوای صورت نکرفنه خانوم خودشون رفتن و دیگ نیومدن 

2731
اینهمه خوبی داشت فک‌ میکنی جدا شی بهتر ازین میاد سراغت اول از اینکه اسم مطلقه میاد روت دوم اینکه هر ...

شما خیلی قشنگ صحبت کردی.ازت ی سوال دارم....مردی که این خوبیهارو نسبتا داشته باشه ولی مشکل ناتوانی جنسی هم داشته باشه واین مسئله باعث بروز یسری مشکلات شده باشه...توصیه میکنی زن بخاطر خوبیهای مرد تحمل کنه یا نه بنظرت ناتوانی جنسی خیلی مسئله مهمیه وباید طلاق گرفت؟؟؟؟ میشه جوابمو بدی عزیزم

خستم، خیلی خسته
چجوری فرصت بدی به کسی که خودش نمیخواد؟ مگه شوهرت یک قدم مثبت برداشته؟

ن هیچ قدمی 😔

ولی از اون طرف شکایتی هم نمیکنه ن تمیکن ن شکایت ک داد بیدادشد در خونشون هیچی 

نمیشه 🫠کلید خونه رو ندارم  با مادر شوهر اینها توی ی ساختمون زندگی میکنمممم

اوه اوه پس همش همینههه

ببین خانواده ی شوهرت پرش کردن

مثلا هی تو گوشش خوندن هیچ معلوم هست زنت کجاست ؟ازتو اجازه گرفت؟ میدونی با کی میاره با کی میاد؟ اصلا تورو حساب کرد؟

اینقدر از این چرت و پرتا تو گوش شوهرت خوندن که از چشمش انداختنت 

حواست باشه هیچ وقت شوهرو نباید با خانوادش تنها گذاشت مخصوصا مواقعی که روابط شکرابه...

چون از بیخ زیرابتو میزنن...امکان نداره یه نفر فقط بخاطر اینکه کسی رفته خونه ی مادرش اینهمه عصبی بشه و... اینا هی تو این دو روز که تو نبودی تو گوشش چرت و پرت خوندن انداختنش به جونت...

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
اوه اوه پس همش همینههه ببین خانواده ی شوهرت پرش کردن مثلا هی تو گوشش خوندن هیچ معلوم هست زنت کجاست ...

😔😔چی بگم 

الان نمیدونم چیکاد کنم 

میگن باهاش صحبت کنم چارره نیست برم سرکارش میترسن برم بدتر بشه 

اسی خیلی ناراحت شدم برات 

به نظرم همسرت مقصر  هرچی باشه حق نداشته پدرتو بزنه 

ولی شما باهاش صحبت کن که بعدا پشیمون نشی 

ولی حتی برگردی هم بعدا پشیمون میشی همسرت کلن آدم نفهمی چون پلیس فکر میکنه همه زیر دستشن باید همه رو بزنه و دستور بده 

انشالله خدا کمکت کنه هرچی خیر برات پیش بیاد 

اشتباه اولتو ک میدونی خودت چیه..

دومش اینکه با پدرمادرت برگشتی خونه! مگه رفتنی اونا برده بودنت ک بااونا برگشتی

سومی اینکه سریع واکنش نشون دادین،معلومه پدرمادرت آدمهای آرومی نیستن و زود جوگیر نیشن تصمیمشون ازرو عقل نیس البته ببخشید،اصلا نباید عصبانی میشد پدرت و کتکاری میکرد

اشتباه چهارم شکایت بود!! اخه چرا ب اینزودی شکایت کردین؟ تا تقی ب توقی میخوره مگه ادم شکایت میکنه؟ اونم وقتی اونا هیچ اقدامی نکردن

خیلی بد کردی

ولی سعیتو بکن جمعش کنی،فعلا دادگاهو ب تعویق بنداز

برو دمه محل کارش یا وقتی میدونی خونس برو خونت

باهاش حرف بزن بگو ک اشتباه کردی و عذرخواهی کن بگو ک اونو و زندگیتو دوس داری و نمیخوای از دستشون بدی

خلاصه خودت قلقشو بهتر میدونی جمعش کن تا کینه بیشتر نشده 

خدایا هیچوقت تنهامون نزار..
2706