2752
2734
عنوان

طلاق بگیرم یان یا بهش بازم فرصت بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 27014 بازدید | 772 پست
واسطه نفرست خودت مستقیم برو  سرکارش بری بدتر میشه  جلوی در خونه منتظرش وایسا و حرف بزن ب ...

با شناختی ک دارم دم در بدتر میدونم چون توی س اختمون زندگی میکنم 

خانوادش نمیخام فعل چیطی بفهمنن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه مدت صبر کن ببین چی میشه با حرف خانواده ها تصمیم نگیر

والا من تصمیم نمیگرم مادر داره هرکاری میکنه ب این زنگ میزن ب اون زنگ میزنه مشخصات شوهر مو میده میگه ببیتد میتونید اخراجش کنید 

با شناختی ک دارم دم در بدتر میدونم چون توی س اختمون زندگی میکنم  خانوادش نمیخام فعل چیطی بفهمن ...

اخه مردها به محل کارشون حساس هستن 

جای دیگه نمیتونی گیرش بیاری؟

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
والا من تصمیم نمیگرم مادر داره هرکاری میکنه ب این زنگ میزن ب اون زنگ میزنه مشخصات شوهر مو میده میگه ...

دخترم تازه ازدواج کردی با یه بار دعوا که طلاق نمیگیرن.. اگه شوهرت فرصت میخواد یه مدت به زندگیتون فرصت بده راه و روش همسرداری یاد بگیر سریع لج نکن دیدی واقعا شدنی نیست اون موقع به فکر طلاق باش

من واضح میگم‌ خب شما مثل خواهر من دوست من  شوهر من تنها اخلاق بدش همون وابستگی بود ب من مسگفت ...

تو یک مرد ایرانی پیدا کن که خانواده اش رو نخواد..علی الخصوص مادرشون رو که همه پسرها می‌ذارن روی سرشون..یک رابطه رسمی و محترمانه نه اینکه خیلی باهاشون  صمیمی بشی اگه داشتی.. هم شوهرت راضی بود هم زندگیتو داشتی

ندارم مشاور خوب 😔 هیچ ادم دلسوری ندارم 😔

هیچکس جز حودت دلسوزت نیست

حتی پدر مادرم نمیدونن تو چی دلت میخواد

اینجور مواقع اتفاقا خانواده بدتر گند میزنن چون فقط فکر لجبازین

خودت زندگیتو دست بگیر

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا من تصمیم نمیگرم مادر داره هرکاری میکنه ب این زنگ میزن ب اون زنگ میزنه مشخصات شوهر مو میده میگه ...

شرمنده اینو میگم ولی مادرت از اون فتنه هاست 

حتما یه سری رفتارهای زشت و تیکه متلک هم خانواده ات دارن که شوهرت گفته اونجا نرو و شما هم بدو بدو رفتی و بعد هم قهر و بعدش هم با پدر مادر جنجالیت رفتی و بیشتر شز،درست کردی 

همون جا که نوشتی مادرت هوار هوار کرده و مردم رو جمع کرده مشخصه از چه قماشی هست با عرض معذرت البته 

به نظرم جدا شو 

شوهرت با یه زن با خانواده آبرودار و نرمال خوشبخت میشه

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
2706