2752
2734
عنوان

کیا ای وی اف کردن بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 28 پست
مرسی فداتشم.یعنی فیبروم هاتاثیری نداره ازفیبرومهانگرانم ولی دکترامیگن تاثیرنداره ولی شنیدم توبارداری ...

برو مراکز خودشون صفر تا صد بررسی میکنن

به امید خدا بچه دار میشی 

نگذار بیشتر از این ذخیره تخمدانت از دست بدی 

هزینه بادفترچه تامین اجتماعی من میرم گفتن حدود۹میلیون ولی ازادحدود۲۲میلیون گفتن

ای وای 

منم این ماه ان‌شاءالله میرم ولی آزاد باید حساب کنم 🫠🥺من مجردم و تخمکام ضعیفن و اورژانسی فرستادنم و گفتن احتمال اینکه زیر سی سالگی یائسگی زودرس بگیری زیاده 😔😔

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ایشالامشکلت حل میشه

ممنون همچنین ان‌شاءالله 

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
دکترمن که گفت نیازی نیس .خیلی نگرانم .اگه بخام رفع کنم چقدرطول میشه خوب شه

نگرانی نداره عزیزم.مسئله ساده ای هستش که با دارو یا هیستروسکوپی حل میشه...یه ماهه حل میشه انشالله..

سلام ما برای استفاده از تجربیات همدیگه در این گپ جمع شدیم که دررابطه با ivf/iui/pgd وتعیین جنسیت ومشکلات ناباروریه خوشحال می شیم که در بحث های گروهی ما شرکت نمایید تا بتوانیم با هم بیشترین استفاده را از این دورهمی ببریم.لینکو کپی کنین توتلگرام جستجوبزنین بما بپیوندین

https://t.me/o2sh1

من انجام دادم. ضعف اسپرم و فیبروم شما برای آی وی اف باید رفع شه

سلام ما برای استفاده از تجربیات همدیگه در این گپ جمع شدیم که دررابطه با ivf/iui/pgd وتعیین جنسیت ومشکلات ناباروریه خوشحال می شیم که در بحث های گروهی ما شرکت نمایید تا بتوانیم با هم بیشترین استفاده را از این دورهمی ببریم.لینکو کپی کنین توتلگرام جستجوبزنین بما بپیوندین

https://t.me/o2sh1