2752
2734
عنوان

دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 44 پست

آویشن برای نرم کزدن گلو و سرفه خیلی خوبه من امتحان کردم 

پودر آویشن اندازه یه قاشق بریز تو لیوان  آب جوش و درشو بزار تا ۲۰ دقیقه و بعد تا گرمه بخور 

روزی یکبار 

زیاده روی نکنی چون طبعش گرمه 

امتحان کردم تا دن پریود هم بودم فهمیدم که دردهای پریود رد هم درمان کرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پوست سیب و بگیر با یک لیوان آب بپز  اگه داشتی غرق بید مشک غرق نعنا عرق آویشن و تخم به بریز توش ...

خیلی ممنونم بعد ببخشید ویکس روغنه؟

من مجرمم جرمم اینه که دخترم:)))) کاربر مرد حق درخواست دوستی نداره وگرنه تعلیقه🥱 گاهی اوقات خیلی زود دیر میشود 🙌🏻 سعی می کنم انرژی مثبت بدم 🎈 جمله همیشگی دعام با خدای رنگین کمان هست ❤️💕🌈اگه خواستی بگو تا برای توام دعا کنم🎈
2731
بخدا قسم ۱۵ سالمه حس میکنم پیر شدم احساس پیری میکنم زانوم داغون شده اضافه وزن دارم (نه زیاد در حد چن ...

منم همینم گل

۲۰سالمه

۲۰کیلو اضافه وزن دارم

با معدل۱۴پشت کنکورم

قیافم و هیکلمم ترکیده

حالمم از خودم‌بهم میخوره

سلام سیب رو با دارچین وهل بپز پخت یکم گلاب آخرش بزن  بکوب ابشو بخور از صافی رد کن  تفا ...

خیلی ممنون 💕

من مجرمم جرمم اینه که دخترم:)))) کاربر مرد حق درخواست دوستی نداره وگرنه تعلیقه🥱 گاهی اوقات خیلی زود دیر میشود 🙌🏻 سعی می کنم انرژی مثبت بدم 🎈 جمله همیشگی دعام با خدای رنگین کمان هست ❤️💕🌈اگه خواستی بگو تا برای توام دعا کنم🎈
تخم شربتی رو نریختین هم عب نداره ولی دونه به رو بکوبین روش اب جوش بریزین بزارین غلیظ شه و لعاب بده& ...

ممنونم 🌹

خیلی ممنونم بعد ببخشید ویکس روغنه؟

اینی که من دارم اسمش نوکس هست از داروخانه بگیر بوش هم قابل تحمله خیلی خوبه و کار،ساز بخصوص گرفتگی بینی که باعث تنفس از دهانت خشکی گلو میشه اندازه یه عدس زیر بینی بزن

ان‌شاءالله خوب میشید      

ممنونم از شما 🌈💕🎈

2706