2752
2734
عنوان

شوهر دختر خالم بهم 50 تومن عیدی داد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 38 پست
چرا اجازه میدی مامان بابا برن درحالیکه اونا اجازه دیدو بازدید عید به شما نمیدن  دوسال راهتون ن ...

اخه نرن ضایعست.من ۳۲،۳۳ سالمه مجرد موندم.همینجور پشتمون حرف میزنن وحسابی دشمن داریم. اگه نریم پشتمون بد میگن.دوتا داداش ۲۷،۲۸ ساله مجردم دارم. بعد در خونشون بازه اونروز کل همسایه ها میرن اگه ما نریم پشت خودمون حرف میزنن.بعد من مامانم سرو سادست ارایش نمیکنه،چادریه، زیادم ازینا نیست که بگه بخنده وجلب توجه کنه.ولی این زنعموم دقیقا برعکسه وخودشو اجتماعی وخیلی خوب جلوه میده. حالا داغونه ها.داداش معتاده وهربارم واسه فروش مواد زندانه، خواهرشم رفته زن مرد زندار شده. ولی خودشو خوب تو چشم همه جا داده، اگه ما خودمون عقب بگیریم واسه خودمون بد میشه.مامانم میگه به جهنم، ادم باید هم دوستو نگه داره هم دشمن، بخدا مجرد موندم در عذابم وگرنه با خیلیها میخوام قطع رابطه کنم.من خودم پریودیمو بهونه میکنم یسال درمیون میرم.چون باز مامانبزرگم اعلام فرمودن ادم ناپاک وپریود نیاد پای دیگ😐😐

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
شوهر دخترخاله هاتون بهتون عیدی میدن؟ خب شوهر شماهم باید با دخترخالت عیدی میداد اینجوری باید تلافی م ...

به نظرم ۵۰۰ زیاده اینجوری سال دیگه توقع دارن بیشتر بدی همون ۵۰ یا ۱۰۰ خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب نرو شما بگو پریودم چون پریودت منظمه سروقتش میشی😂

اخه نمیشه واسه یه مناسب خاصی هست میگیره که خوب ماهای عربی به سال ما جا به جا میشن روزاش😂😂

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2731
اخه نرن ضایعست.من ۳۲،۳۳ سالمه مجرد موندم.همینجور پشتمون حرف میزنن وحسابی دشمن داریم. اگه نریم پشتمون ...

ولی این حرفی که از خونوادش گفتی قشنگ نبود چون ایشون خودش در انتخاب خانواده نقشی نداشته مثل زیبایی وزشتی هرکسی یا پدر وامادر و...شما نباید اینجوری کسی رو ملامت کنید .رفتار هرکسی باید به تنهایی مورد قضاوت قرار بگیره پس حضرت نوح که خودش خوب بود پیامبر بود چرا پس پسرش بد بود ومثالهای دیگه ای در زمان حاضر هم مسئولینی داریم که بچشون یا یکی از اعضای خانوادشون ضد انقلاب هستن .از کارما یادت نره .هر کسی رو مسخره کنیم تا وقتی زنده ایم همون سرخودمون میاد خواه نا خواه.عزیزم ناراحت نشی من خودم دیدم که میگم گاهی از دلسوزی پشت سر کسی حرفی می زنیم که اگر جلوش بگیم ناراحت میشه همون هم به سر خودمون میاد .خدا خودش ما رو ببخشه .

و من كه حقوقم با كارگر اداره مون برابره اما هم دويست تومن بهش عيدي دادم و هم چهارصد تومن واسه روز كا ...

اگر برای خدا کردی که گفتن نداره وچراناراحتی .اگر ریا بوده که اشتباه کردی پولتو دور ریختی.

ولی این حرفی که از خونوادش گفتی قشنگ نبود چون ایشون خودش در انتخاب خانواده نقشی نداشته مثل زیبایی وز ...

خدا نکنه سر کسی بیاد.من نخواستم مسخره یا قضاوت کنم. منظورم این بود خودش پشت ما بد میگه درصورتی ‌که خودش وخانوادش خیلی هم خوب نیستن.شمام نمیخواد واسه اون ناراحت بشی. با ۴۰ سال سن چند سال پیش توی عروسی فامیل پدریم که تقریبا فامیل دور هم بودیم با یه صدای بلند مجرد موندن منو جوری مسخره کرد که اونیکی زنعموم ناراحت شد.میز بغلی هم شنید.بعد جالبه همونموقع هم نگاه میکرد ببینه واکنش من چیه ایا چیزی میگم باز علیه خودم جای دیگه استفاده کنه یانه. دیگه کسی طلای مادر ومادرشوهرشو بدزده طرفداری کردن نداره. اخر دست مادربزرگم بازور ودعوا طلاهاشو پس گرفت اونم عموم اورد پرت کرد تو صورتش ورفت. هرچند اره من نمیخوام این اتفاقا واسه خودم بیافته.نخواستمم مسخره یا قضاوت کنم که.فقط توضیح دادم .یه ادم وقتی خودش عالی وکامل نیست حق نداره تو دنیای واقعی پشت بقیه چرت بگه 

اگر برای خدا کردی که گفتن نداره وچراناراحتی .اگر ریا بوده که اشتباه کردی پولتو دور ریختی.

نه عزيزم بحث خدا نيس .به مسئول بخشمون گفتم من حقوقم از كارگر كمتره گفت نه به هر حال اسمش كارگره و بايد (تكرار مي كنم گفت بايد)بهش  پول بديم  روزش رو گرامي بداريم و واسش كادو خريدن با پولهامون .واسه عيد هم گفتن عيدي رو بده .انتخاب نبود در واقع نوعي اجبار بود .حالا مسئول بخش حقوقش دو  برابر  منه به من ميگه تو هم بايد حداقل اندازه من بدي نه كمتر..نخواستم باهاش  بحث كنم تو محيط كار دلخوري پيش بياد .هر روز چشم تو چشم مي شيم .گفتم  پول رو بدم بهتر از اينه كه دشمن تراشي كنم تو محيط كار