2752
2734
عنوان

شوهرم تهدید به خیانت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 77 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب یعنی باید طلاق بگیرم طلاق گرفتن که به این آسونیا نیست

نه طلاق نگیر. میگم اول سعی کن درستش کنی بعد عروسی بگیرید، اینقد دم به ساعت براش مایه نزار. چون هم انتظاراتش ازت زیاد میشه هم همیشه منتظره تو توی هر چیزی پیشقدم بشی. بعدم مدام بگی دوست دارم دوست دارم دوست دارم ... اولا ااین کلمه براش تکراری میشه و بعد یه مدت انگار دیگه نمیشنوه. بعدم اونقدر از خودش مطمئن میشه تو دوسش داری ک دست بهر غلطی میزنه و مطمئنه اگه خیانتم بکنه تو ولش نمیکنی. من میگم اینقد براش سنگ تموم نزار. یوقتایی سرد باش تا اون بیاد سمتت

یادش بخیر، روزگاری خنده بر هر درد بی درمان دوا بود..
2731
نه طلاق نگیر. میگم اول سعی کن درستش کنی بعد عروسی بگیرید، اینقد دم به ساعت براش مایه نزار. چون هم ان ...

مشکل اینجاس که فکر میکنه همه چیز تقصیر منه و خودش بیگناه این خودش یه درد بزرگه

مشکل اینجاس که فکر میکنه همه چیز تقصیر منه و خودش بیگناه این خودش یه درد بزرگه

دوتایی برید مشاور خانواده چند جلسه. یه نفر سومی باید باشه همزمان حرفای دو طرفو بشنوه و قضاوت کنه. به زور ببرش

نه طلاق نگیر. میگم اول سعی کن درستش کنی بعد عروسی بگیرید، اینقد دم به ساعت براش مایه نزار. چون هم ان ...

کارای خوبمو به ندرت تلافی میکنه اما خدانکنه یه اشتباهی بکنم ده برابرش و باید تلافی بکنه

دوتایی برید مشاور خانواده چند جلسه. یه نفر سومی باید باشه همزمان حرفای دو طرفو بشنوه و قضاوت کنه. به ...

یه اخلاقی که داره خودشو خوب و بیگناه نشون میده حقه بازه،با این اخلاقش نمیتونم مشاوره برم

بگو منم خودمو وقف آدم بی سر و پا خیانتکار نمیکنم ی بار عقب بکشی ادم میشه

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂

وقتی یه چیزی و بهم میده بعدش میخواد پس بگیره ازم.نمونش پارسال چند تا النگو بهش دادم فروخت ولی نگفت پولشو میخواد چیکار.بهم گفت برات میخرم همونه که بخره.چند روز پیشم که همه طلا هامو میخواست بفروشه ولی پدرش اجازه نداد.یه قدمم برای زندگی و آیندمون برنمیداره حتی به فکر خونه ساختن هم نیست

وقتی یه چیزی و بهم میده بعدش میخواد پس بگیره ازم.نمونش پارسال چند تا النگو بهش دادم فروخت ولی نگفت پ ...

چی بگم. امیدوارم براه بیاد. 

زنداداشم روانشناسه.ولی میترسم چیزی بگم به گوش داداشم برسه

خب ب گوش داداشت برسه بالاخره باید شوهرت بدونه بی کس و کار نیستی که هر غلطی خواست نکنه /؟

الان نگی دو سال دیگه با یدونه بچه بغلت بگی /؟ به پدرت بگو یا برادرت که باهاش حرف بزنن مرد جماعت بیشتر حرف همو میفهمن 

من جات بودم همچین حرفی زد یدونه میکوبوندم توی دهنش ولش میکردم به خدا که مجردی صد شرف داره به زندگی با ی نامرد پیرت میکنه 

ولش کن تهش طلاق میگیری 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
بعضی وقتا به سرم میزنه ازش طلاق بگیرم چون این آدم دیگه درست بشو نیست

ب نظرم این اقا از اولشم دلش پیش تو نبوده و نمیخوادت 

چشمش دنبال یکی دیگست 

شما بهش پیشنهاد جدایی بده باور کن منتظره 

ولش کن بره گمشه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
خب ب گوش داداشت برسه بالاخره باید شوهرت بدونه بی کس و کار نیستی که هر غلطی خواست نکنه /؟ الان نگی د ...

وقتی کسی باهاش حرف میزنه نصیحتش میکنه یه گوشش دره یکی دروازه.تا دعوامون میشه میگه خونمون نیا دیگه و از این حرفای بچگونه

2706