2752
2734
عنوان

درادامه تاپیک ازدواج در سن کم(فک کنم عنوانش اینه یادم نیس حالا)

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 62 پست
اشتباه و غلط و من و شما تعين نميكنيم بنظرم سن خاصي نداره و هركي هر زمان احساس كنه آمادگيشو داره ...

ازدواج قرممه‌سبزی نیست که هر وقت جا افتاد استفاده کنه خانم

ازدواج قواعد و شرایط خاصی داره 

مثل زمانی هست که روزه داریم و تا افطار حق خوردن هیچی نداریم

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تحصیلاتت کمه ؟

نخیر کم نیست

چرا فکر میکنی هرکی مخالف اینه تحصیلاتش کمه!!؟! ن سواد و نه بی سوادی ربطی به شعور و انسانیت نداره

کسی ک شعور و شخصیت داره به کسی توهین نمیکنه و کسیو کوچیک نمیشماره

تربیت خانوادگی باعث شعوره، فهم و درک فهم شعور میاره

آدما هرچی کمبود دارن راجع بهش بحث میکنن، اونی ک میگه بی سوادا شعور ندارن ی بیشعوره، اونی ک میگه تحصیلات ارزش نداره ی بی ارزشه
2731
گلم حرف شما شاید درست باشه ولی نمیشه به همه تعمیم داد بله هرسنی متفاوته وممکنه یکی زودتر به بلوغ عقل ...

آخه دختری که وارد جامعه نشده شغل انتخاب نکرده برای ارزوهاش نجنگیده واقعا بلوغ عقلی اش هم کامل نشده هنوز

بهتره همه باهم دیگه مهربان باشیم به جای اینکه همو تیکه پاره کنیم خانومی که زود ازدواج کرده وراضیه هم قابل احترامه و خانومی هم که در سنی که صلاح دونسته میخواد ۵۰ سالم باشه قابل احترامه و شرایط خودش رو داشته وبه کسی هم مربوط نیست چرا میخوایم سر سن ازدواج بقیه دعوا کنیم🌹

آسمان فرصت پرواز بلندیست ...قصه اینست چه اندازه کبوتر باشی
ازدواج قرممه‌سبزی نیست که هر وقت جا افتاد استفاده کنه خانم ازدواج قواعد و شرایط خاصی داره  مث ...

من خودم مخالف ازدواج تو سن بالام چون بنظرم آدم همراه همسر رشد كنه و ب هدف هاش برسه خيلي بهتره و كلي ويژگي مثبت ديگه... اماااا موافق نظر شما نيستم چون آدم هاي زيادي ميبينم خلاف نظر مارو دارن ، صددرصد تفكر ها باهم خيلي فرق ميكنه

دومين كاربريمه، قبليه انقد تاپيك چرت و پرت داشتم ك ترجيح دادم با ي كاربريه جديد بيام و اينجاااا هر اتفاقيو با جزئيات تعريف نكنم تا ترس شناسايي شدن نداشته باشم🤪🤦🏻‍♀️

من این رو در هر تاپیکی که با مضمون ازدواج در سن کم دیدم گفتم

اینجا هم خطاب به خانم‌های عزیزی که میگن زندگی خودشونه و به ما مربوط نیست میگم

۱۲۰ درصد به همه مربوطه

خانمی که در سن کم ازدواج کرده و مادر شده، حقیقتش اینه که خودش هم چیز زیادی از دنیا و جامعه ندیده و بلد نیست، چه برسه به اینکه این رو به فرزندش هم یاد بده

فرزند ایشون هم میاد کنار فرزند من درجامعه در آینده و این مسئله روی کل جامعه اثر میذاره

بحث انتخاب بین رنگ سبز و صورتی نیست که به ما مربوط نباشه، بحث فرهنگ آینده جامعه‌ست و به همه مربوطه 

آخه دختری که وارد جامعه نشده شغل انتخاب نکرده برای ارزوهاش نجنگیده واقعا بلوغ عقلی اش هم کامل نشده ه ...

منم موافقم من چند نفر رو دیدم ازدواج کردن قبل دانشگاه وقتی رفتن دانشگاه پشیمون شدن و خیانت و ...

اونی که ۱۶ ساله ازدواج کرده و‌ الان مثلا فوقش ۴ ساله از ازدواجش میگذره که نمیشه بگه راضیم شما هم باور کنید 

بذارید ۱۰ سال یا بیشتر بگذره خودش رو با هم قطار هاش مقایسه کنه بعد بگه 

الان مامان هم کلاسی دخترم هست اون زمان ۱۶ سالگی شوهرش میدن الان هم بنده خدا شوهره فوت شد تموم شد رفت عروس هم داره این خانم اما هنوز که هنوزه بعد این همه سال میگه بابام چش بود انگار من تعاونی بودم انگار زیادی بودم داشتم درس می خواندم و...

2706