2733
2734

من هروقت ابگوشت درس میکردم کسی نمیخورد اخم و تخم میکردن از وقتی از این قابلمه سفالی ها خریدم ابگوشت ی طعمی داره ک بدون اینکه بگم میان سر سفره کار خاصیم نمیکنی همه چی دنبه گوشت نخود سیب زمینی رب روغن ادویه رو میریزی پیاز خورد میکنی  به انداره اینکه چن نفرین و چقد میخورین اب میرزین چون ابش کشیده نمیشه نباید پر پر کنید انداره باشه از شب قبل بزارین شعله پخش کن بزارین زیرش برا ناهار امادس  نکته مهم اینه که وقتی برا اولین بار میخایین بزارین همه جاشو روغن بزنین بادستتون همه جا ۸ ساعت بمونه بشورین  ابگوشتتون بار بزارین نوش جان عطر هاصی داره

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از شب قبل با شعله پخش کن تو دیزی سفالی چه شوددد😋

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم وقتی میگم اوکی شب بخیر یعنی در حد یه بچه حرف میزنی وبحث کردن باهات عین حماقته
منم خریدم تا حالا استفاده نکردم ازش حس میکنم گوشت هاش پخته نمیشه 

اتفاقا گوشتاش جوری میپزه ک؟تو قابلمه یا زود پز نپخته انجوری عالیه 

همه چیزو نپخته بریزم توش بزارم تو شله کم بپزه؟

شعله پخش کن بزار زیرش با شعله کم قبل گزاشتن هم روغن بمال همه جاش ی نکته  هم نمونه بزار ۸ ساعت بمونه بشور همه چیو بریز ابشو ب انداره بریز مثلا اب ابگوشت چقد میریزین تو کاسه اونو در نظر بگیر چون ابش کشیده نمیشه اصن اندازه باشه در اخر هم فقط نمک اضافه کن 

ما ام داریم ولی مامانم توش نمک ریخته آبگوشت نذاشتیم تا حالا🥲

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2706