2733
2734
عنوان

خونه تنها بودم ی مرده ای یهو اومد تو 😶

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 26 پست

احتمالا دزد بوده و فکر کرده کسی خونه نیست. 

منم یه شب تنها خونه بودم و دزد به خیال اینکه کسی خونه نیست اومد توی خونمون و وقتی منو دید فرار کرد. 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😐 چرا اومد؟ چرا رفت؟

نمیدونم بخدا من تو گوشی بودم فک کردم بابام یا یکی از داداشامه چشمام ضعیفه چون بعد چند ثانیه ک نگا کردم فهمیدم اونا نیستن گفتم کیه کی هستی در رفت

عزیزم مواظب باش مریض زیاده همیشه خودت چک کن درها قفل باشه خداروشکر که به خیر گذشت

چشم ..اخه امروزم یکم دیر بیدار شدم ساعت ده و دیگ دو ساعت پای گوشیم بودم نرفتم چک کنم در حیاطو ..فکرم نمیکردم کسی از خانواده درو نیمه باز بزاره و این اتفاق پیش بیاد 

آره واقعا خداروشکر بلایی سرم نیومد💔باید صدقه بدم