2752
2734
من شخصا قبول نمیکنم چون تو خانواده ما نیست همچین چیزی و درست نمی‌دونن  منم قبول کنم خانوادم به ...

خب همه ی همه نمیکشن که ولی از پسرای جامعه مطمئنم80درصد همینن

انسانیت تنها دینیه که پیروان چندانی نداره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من شخصا قبول نمیکنم چون تو خانواده ما نیست همچین چیزی و درست نمی‌دونن  منم قبول کنم خانوادم به ...

دیشب باهاش حرف زدم چرت و پرت میگفت مست بود😐گفت مجبور شدم بخورم

دقیقاا

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
دیشب باهاش حرف زدم چرت و پرت میگفت مست بود😐گفت مجبور شدم بخورم

مجبور شدم ؟ یعنی اعتیاد داره به الکل ؟ 

به نظرم بیشتر فکر کن 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
جدی؟مشروب چی؟

بنظر من عادیه.. مگر اینکه خانواده خیلی مذهبی داشته باشن.. 80درصد پسرا اینن.. الان بچه13ساله هم اینکارارو میکنه.. اما شرط براش بزار که همه چی به اندازه اش باشه طوری نباشه که کار هر روز و شبش باشه

انسانیت تنها دینیه که پیروان چندانی نداره..
خب همه ی همه نمیکشن که ولی از پسرای جامعه مطمئنم80درصد همینن

اره دیگ بازم بستگی به دختر و خانوادش داره به نظرم باید شرایط خودت و بسنجی

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
2706