2752
2734
من فک کنگ ۲۳ یا ۲۴ هقته ام چون تو هر سونو یه چیزی گقت نمیدونم کدومش درسته شما چند هفته هستین 

۱۸هفتمه و تا چهار ماهگی هیچ حسی نداشتم 🤷🏻‍♀️ولی تکوناشو حس کردم عاشقش شدم

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود. 🙂🙃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین به خاطر اینکه هنوز واقعاً آمادگی پذیرش شرایط بچه جدید را نداشته و خیلی زود واقعاً اقدام کردی به ...

اخه اصلا نمیدونم چجوری باردار شدم ما جلوگیری داشتیم شوهرم میگه شاید از دستم در رفته خیلی عصبانیم از دستش تازه بعد زایمان اولم میخواستم برم دکتر برای جلوگیری یه کاری کنم که قبل تر از این کار باردار شدم اون شبی که فهمیدم دیوونه شدم دیوونه من نمیتونم از‌پسش بربیام شغلمو هم از دست دادم بخاطر کوچولوها شوهرم میگه صبح ها مامانت نگهش داره از سرکار که اومدم نگهش میدارم ولی هر چقدرم بگه باز مسئولیت داره وقتی فهمیدم میخواستم سقطش کنم ولی سن بارداریم زیاد بود جالب اینه هر ماه تایم پریودیم چند روز لکه بینی داشتم پریودام هم چون قبلا نامنظم بود شک نکردم اصلا

2731
عزیزم مبارکه بخدا ک شرایط شما آرزوی خیلیوهاس من ی دوستی دادم ی پسر داشت هنوز ی سال نشده ناخواسته ...

امیدوارم برا منم اینجوری بشه ممنونم بابت دلداریت عزیزم

اخه اصلا نمیدونم چجوری باردار شدم ما جلوگیری داشتیم شوهرم میگه شاید از دستم در رفته خیلی عصبانیم از ...

ببین نمی‌دونم واقعاً الان چی باید بگم که حالت بهتر بشه ولی خب فقط باید باهاش کنار بیای و بپذیریش چون هیچ راه دیگه‌ای نداری اگر بخوای اون بچه رو نپذیری همون بچه تو آینده صدمه می‌بینه هم خودت خیلی اذیت میشی افسردگی می‌گیری صدمه می‌بینی ولی بچه‌ که دنیا اومد براشون پرستار بگیر خودت برو سر کار شده همه حقوقتو بدی بابت پرستار ولی برو سر کار و سعی کن که از افسردگی جلوگیری بکنی