2752
2734
عنوان

پولای عروسی رو بگم کی جمع کنه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانواده خودت کیو قبول داری ....خواهر یا دخترعمو یا دخترعمه ای کسی....البته من خودم یه کیف تزیینی همراهم داشتم همه رو داخل اون میذاشتم هیچ کسی نیومد بهم بگه بده برات نگه دارم

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2731

خانواده هارو قاطی نکن پس

دعوا میشه

یه دوستی

فامیل مشترکی که امین باشه

یا به همسرت بگو به خانوادش بگه دخالت نکنن تو پول جمع کردن(پولکی باشن میکنن چون میگن کادوهایی که ما به مردم دادیمه)

معمولا پولهارو به عروس میدن اگر هم به داماد بدن داماد میده به عروس و عروس هم میده به یک فرد قابل اعتماد که براش بزاره داخل کیف،مادر،خواهر،خاله یا هر فرد مورد اعتماد دیگه ای قبلش هم با همسرتون هماهنگ کنید که پولها و هدایایی که میگیره به شما بده 

همش استرسی دارم اونا پولا  رو بخورن چون خیلی ازمون پول خوردن... اصلا میخوام عروسی رو بهم بزنم ح ...

وای منم حال ترو دارم 

البته پاییز عروسیمه پدر شوهرم خیلی بد ذاته وام ازدواج  رو گرفت به هوای اینکه میخواد براش خونه بگیره بعدم قسط رو شوهرم میده اما خونه رو زد زیرش من جنجال به پاکردم تا خرید گفتم آبروتونو میبرم چون شرط ازدواج بود بعد الان برای عروسی شوهرم میگه میترسم درامد هم برداره برای خودش نمیدومم چیکار کنم

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
ما شاباش ها را میدیم خود عروس

ما هم فکر کردیم هر چی جمع میکنیم دادیم عروس مال عروسه. فردا خانواده داماد فرستادن دنبال پول و طلاها. دختر داییم ناراحت شد اما بهشون داد

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2706