2752
2734
عنوان

تو یه روز هیچ کاری انجام نمیدم یعنی….

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 34 پست
نفمیدم عزیزم منظورتون همسرتون یا کسی که باهاش در ارتباط هستید هستش؟ 

من مجردم

3سال پیش با کسی ارتباط داشتم تاموضوع افسردگی رو گفتم گفت. داری الان میگی؟ انتظار نداشتم بعدم رفت. چندماه دیگه خودم پیداش کردم. دیگه تموم شده بود یه جورایی

@atikesultan    

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
من مجردم 3سال پیش با کسی ارتباط داشتم تاموضوع افسردگی رو گفتم گفت. داری الان میگی؟ انتظار نداشتم بع ...

شاید براش افسردگی ترسناک بوده دلش نمیخواستع طرفش افسردگی داشته باشه صد البته به خاطر افسردگی رفته

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید براش افسردگی ترسناک بوده دلش نمیخواستع طرفش افسردگی داشته باشه صد البته به خاطر افسردگی رفته

بهتر که رفت. قولاش بادهوابود . کسی که اگه بخواد باکسی ازدواج کنه بخاطراینجورمسائل ولش کنه بهتره که بره. به جهنم

عکس میداد میگفت ببین دندونات مثل این عکس نت مرتبه سفیده

تپلی لاغری 

و...

لعنت بهش

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
بهتر که رفت. قولاش بادهوابود . کسی که اگه بخواد باکسی ازدواج کنه بخاطراینجورمسائل ولش کنه بهتره که ب ...

دقیقا عزیز بیخیال غصع نخور منم یکی بعد ۶سرکار گداشتنم رفت

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
2731