2752
2734
عنوان

دارمرمیترکم از بغض تورو خدا باهام حرف بزنید

| مشاهده متن کامل بحث + 813 بازدید | 21 پست
غصه نخور عزیزم  بعضی ها ادب و شعور ندارن  منم دیشب خیر سرم با خانواده ام رفتیم رستوران&n ...

منم خیر سرم رفته بودن خونشون مهمونی ... دلم خوش بود بعد مدت ها تنهایی توی خونه یکی دعوتمون کرده چه میدونستم میخواد بع دخترای ۴ ساله من بگه پدر مرده اونم جلو اون همه آدم و شوهرم ... 

مادر یه عدد دوقلو دختر.👭..آقایون سایت درخواست و نظر نذارن مچکرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا نمیری خونه مادری مادر شوهری تا یکم اوضاعتون بهتر شه

مادرم خودش مریضه.. مادرشوهرم  که نمیشه مزاحم شون شد

مادرم خودش مریضه.. مادرشوهرم  که نمیشه مزاحم شون شد

مزاحم چیه میگید چیزی برا خوردن ندارید از رو اذیت که نمیرید بعدم رفتی اونجا خودت پاشو ناهار درست کن کاراتو انجام بده که حالت مزاحمت هم نباشه

مزاحم چیه میگید چیزی برا خوردن ندارید از رو اذیت که نمیرید بعدم رفتی اونجا خودت پاشو ناهار درست کن ک ...

شرایطمو نمیدونی نمیشه رفت .....

منم خیر سرم رفته بودن خونشون مهمونی ... دلم خوش بود بعد مدت ها تنهایی توی خونه یکی دعوتمون کرده چه م ...

بسکه بیشعورن 

باور میکنی دیشب تا ساعت ۳ آنقدر حالم بد بود خوابم نمیبرد و همش گلاب به روت تو دسشویی بودم 

آنقدر حرص خوردم که نگو 

کاش زبون داشتم یه بار جلوشون میشستمشون میزاشتمشون کنار 🤬☹️

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید