2733
2739
عنوان

احساس می کنم 🐢🐌 شدم

185 بازدید | 11 پست

اول اینکه اصلا حال و حوصله ندارم کارام رو خیلیی کند انجام میدم و همزمان عصبی ام.دوم عادتای بدم رو مدام تکرار می کنم.آخر اینکه برنامه می چینم دریغ از عمل انگار همه چی لاک پشتی و حلزونی طی میشه.طلسم شدم همه زندگیم ریختع بهم

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 

منم 

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانا:

تقصیر این گوشی لعنتیه

ولی من به خودم که اومدم دیدم خیلی وقته رفتم؛ از آدما و همه جا دست کشیدم و فقط خودمو برای خودم نگه داشتم و با وجود هر کمبودی میتونم بگم الان روحم آرومه🌱!)             فرنازهَسـدم💛
2731
ولی به نظرم تاثیر داره راستشو بخوای

دقیقا 

ولی من به خودم که اومدم دیدم خیلی وقته رفتم؛ از آدما و همه جا دست کشیدم و فقط خودمو برای خودم نگه داشتم و با وجود هر کمبودی میتونم بگم الان روحم آرومه🌱!)             فرنازهَسـدم💛
2738
منم کلا کُند هستم.وسواس فکری هم دارم بدتر کندتر میشه عمل کرد

منم وسواس فکری دارم.بدی این قضیه اینه در حین اینکه کندم بابتش ب شدت عصبانی ام

ببخشید اینو میگم معذرت میخوام ولی احساس می کنم نیاز جنس.. بیشتر شده  بدون هیچگونه دلیل یا محرکی ...

اره همون نزدیک پریودت هست طبیعیه این حال و احوالت

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
مشکلی پیدا کردی جدیدا؟ مثلا افسرده شدی؟ یا یه تایمی ناراحت بودی؟

آره کلا یه افسردگی مزمن دارم ولی ب نظر خودم مدتی که خیلی بیخیالم و چیزی برام مهم نیست ب خیال خودم بهتر شدم ولی ب شدت کند