2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استارتر تاپیک شما ممنوعه

اکر کاربری تونو دوست دارین 

زشته یه آقا بیان تو سایتی ۹۹ درصد خانم هستن چنین سوالایی بپرسن

این مسائل خصوصی هستن

گفتم خوشا هوایی کز باد صبح خیزد💖گفتا خنک نسیمی کز کوی دلبر آید❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
2731
چی میگی ؟ نهایت بنده خدا سه سال دیگه بتونه بچه بیاره فک کنم خدا تو تقسیم شوهرم عدابتو رعایت نکرده 😑

مگه همه چیز بچه هست ان شاالله یه آدم خوب نصیبش بشه بچه هم نخواد یا تو همین یکی دوساله ازدواج کنه یکی بیاره

مگه همه چیز بچه هست ان شاالله یه آدم خوب نصیبش بشه بچه هم نخواد یا تو همین یکی دوساله ازدواج کنه یکی ...

نمیدونم برا من خیلی مهمه مگه میشه زنی بچه نخواد ؟ حالا انشالله ایشونم زودتر ازدواج کنه الهی آمین 

2706