2752
2734
من نمیدونم دردت چیه درست توهم نمیدونی دردای من چیه !!!شاید بگم بیشتر از توعه ولی چاره چیه گلم باید ب ...

قلبم شکسته خنجر خورده انگار

🦋الا بذکر الله تطمئن القلوب،خدایاشکرت💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قلبم شکسته خنجر خورده انگار

خوب میشه جاش میمونه ولی محکم تر از قبلت میکنه خاستی تعریف کن ولی یه روزی یکی چنان مرحمی میشه برات همشو فراموش میکنی و خدارو شکر

در من تیمارستانی قصد شورش دارد
کاش جدی میتونستی بغلم کنی دلم خیلی گرفته  از دیشب سکته نکردم خودش کلیه  نشستم زل زدم به ...

من دارم دیونه میشم

دارم دق میکنم

دورم شلوغه اما بی کسم

کدوم شهری؟

سَرم بالاست چون بالا سَرم خداست ❤️
من دارم دیونه میشم دارم دق میکنم دورم شلوغه اما بی کسم کدوم شهری؟

من خودم همرو‌ حذف کردم از زندگیم..

جنوبم ، یاسوج 

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!دیگه سایت نمیام خدافظ)
من دارم حذف میکنم من تهرانم دلم مرگ میخواد فقط

کاش میشد آدم حافظشو پاک کنه 

از هر طرف داره بدبختی میباره سرم 

گذشتمم یجا اذیتم میکنه

عصبی شدم..

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!دیگه سایت نمیام خدافظ)