2752
2734
عنوان

نه من چرا با این هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 27 پست
مذهبی پوشش مثلا دختر خواهرس ۲ یا۳ سالش عکسش دیدم به زور چادر پوشونده بودن  توقع داره منم محجبه ...

این مذهبی نیس افراطیه و ضد زن تفکرش مثل همون طالبانه 

تو دوران جاهلیت مونده اگه مذهبی بود خودشم با نامحرم دوست نمیشد ذات کثیف خودشو میشناسه واسه همینم فکر میکنه با پوشوندن دختر مشکل حل میشه 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پرفسور هستم وابسطم شده میترسم انتقام بگیره با هک

بلاک کن 

کدوم افغان دیدی ۲ کلاس سواد داشته باشه 

هکر؟؟؟؟😐

شک ندارم که پس از مرگ🏞🧚‍♂️ملائک گویند از دل قبر 🌫خودت خیز که مهمان  داری🌠 ما سراسیمه بپرسیم که آن❤مهمان❤کیست 🌠 وبگویند که مهمان 💚 ز خراسان داری ❤💚❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
2731
نه اختیارش نذاشتم  میگه میتونه کاری کنی همه برانمه های یک نفر ف یلتر کنه

اووو بگو نکشیمون 

وزارت ارتباطات با اون عظمتش ادعای همچین کاری رو نداره 

بعد یه چسغله بچه میخواد فبلتر برنامه های تو رو

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

همه اینها به کنار چطور با افغانی دوست شدی🤢

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
چرا نشم

هیچی موفق باشی

خلایق هر چه لایق عزیزم

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!