2733
2734
عنوان

آیا مرد پاکدامن سالم هم وجود. داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1493 بازدید | 118 پست
میدونی 😂اصلا هیچی چیز بدی نمیدونه بخدا 😂خیلی ارومه این بشر فقط خودمو دوس داشت و قبلش سرباز بوده قب ...

معمولا بعد عروسی حیاشون میریزه

ولی همینا که میگی خیلی خوبه جای امیدواریه امتحانش کردی؟

یه تاجی _ سرور تیمای ایران💙
معمولا بعد عروسی حیاشون میریزه ولی همینا که میگی خیلی خوبه جای امیدواریه امتحانش کردی؟

اره اصلا اونجوری نیست اینقد گفت کاش قبل از نردنم دستاتو بگیرم که الدن دارم میمیرم از نبودش، آخ اشکم ریخت میدونی من حاضرم نباشم تو زندگیش خوشبخت باشه یه جوری شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اصلا اونجوری نیست اینقد گفت کاش قبل از نردنم دستاتو بگیرم که الدن دارم میمیرم از نبودش، آخ اشکم ...

درکت میکنم دختر احتمالا بین ۲۰ تا ۲۲ سالته هم من گذروندم این دورانو هم خیلیای دیگه که عاشقانه و به سختی به هم رسیدن و ازدواج کردن

نمیتونم بهت بگم بیخیالش شو

فقط بعد ۱۵ سال زندگی مشترک میگم

عشق هیشکی هیشکی هیشکی حتی یک هزارم  عشق پدر و مادر واقعی و همیشگی نیست

2731
۲۶ سالمه نمیدونم چرا اینجور گرفتارشم

وقتی بهش برسی میبینی نه بابا اون چیزی که فک میکردی نیست یعنی منظورم اینه بعد ۴،۵ ماه همه چی عادی میشه و فقط عادت میمونه 

اینجاست که اون کسی برنده ست که تو انتخابش همه جوانبو از جمله نظر خانواده در نظر گرفته باشه نه فقط احساسات

مبارکه😍😍 ولی حالا خیلی زوده بگی مرد پاکدامن وجود داره😂

چون قبلش بودیم باهم و واقعا پاکدامته شکی درش نیست

برای حل شدن مشکلاتم و همسر عزیزم یه صلوات میفرستی🪻عاشقتم آرامش من❤️H❤️🥺🥰😘😍