2733
2734
آروم بودن رو با بی زبون بودن اشتباه گرفتی، اینا دوتا ویژگی جداست. تا دلت بخواد دختر شیطون دیدم تو دع ...

نه فحاشی اصلا درست نیست ولی اینکه آدم آرومی باشی و همه بهت زور بگن تو کتم نمیره حالا تا جایی که معنی وحشی رو میدونستم همین بوده

خوبه که. 

چیه پریدن یه ادم سلیطه نه داداش ما از ده کیلومتری منبع خطر هم رد نمیشیم😄

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم تعریفتون از سلیطه چیه ولی مثل اینکه اسمشو بد کردن

ببین میفهمم خب ؟اما مقاومت میکنن بپذیرن 

بهش افتخار کن می‌دونی چرا ؟چون پشت رو ماها یکیه 

نه مثله آروم های پلید

نمیدونم تعریفتون از سلیطه چیه ولی مثل اینکه اسمشو بد کردن

من سلیطه ای ک ازخودش خونوادش دفاع کنه خیلیم دوستدارم اما سلیطه ای ک از آبروش نترسه حرف زشت بزنه تو خیابون خودشو نشون بده برا شوهرش دیوانه بازی در بیاره روگفتم چون دیدم ک میگم 

2731
چیه پریدن یه ادم سلیطه نه داداش ما از ده کیلومتری منبع خطر هم رد نمیشیم😄

گاهی لازم هست حصار امن زندگیت بشکنی. از خطر رد بشی تا موفق بشی

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
الان من چندیدن باااااار با زبون خوش و خواهش حقوقمو خاستم ندادن و نمیدادن با سلیطه بازی گرفتم کارم ...

پست بعدی من بخونید روی من با اون بدجنسای زرنگ بود نه خوب من خودمم هرجا کارم راه نندازن آدم مجبوره از حق خودش دفاع کنه حق تا نا حق  خیلی فرقشه

. اهل مناظره و اثبات . تاریخ خوان . نقاش
ببین میفهمم خب ؟اما مقاومت میکنن بپذیرن  بهش افتخار کن می‌دونی چرا ؟چون پشت رو ماها یکیه  ...

دقیقا افرین اگر همین آدما ذات آدم های آروم و بی سر و صدا رو می‌فهمیدند اونوقت نظرشون راجب ما عوض میشد

آفرین می‌دونی از کی باید دوری کرد ؟از همین آروم ها چون خیلیییی شخصیت دورو مانند ترسناک پلیدی دارن&n ...

شمام داری همه رو با یه چوب می زنی. اون ارومایی که شخصیت ترسناک دارن، در ظاهر ارومن ولی در باطن وحشین خودشونو مظلوم جلوه میدن.

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
نگفتم قاطی میشن گفتم ترکیبیه  شاید گاهی اوقات آره خب نیاز باشه  ببین عزیزم تو این دنی ...

عزیزم 

زیاد که نه اصلا با آدما اهمیت نده که بخوای براشون وقت بذاری فکر کنی چی میگن چی کار میکنن چی جواب بدی گل 

با آدمای خوب معاشرت کن 

وقتی دیدی یکی حالا هر کی پاشو از گلیمش دراز تر کرد یا از شما سو استفاده کرد یا .....سریعا بذارش کنار

وابسته نشین با ادما حتی فرشته ترینا

دوست همسر خانواده همه خوبن عالین ولی اولویت اول خودتون باشین ولو به قیمت تنهایی

شما مهربان باش خواهر در نهایت خوبی شما میمونه و اون طرف خودشو خراب میکنه گل 

شک ندارم که پس از مرگ🏞🧚‍♂️ملائک گویند از دل قبر 🌫خودت خیز که مهمان  داری🌠 ما سراسیمه بپرسیم که آن❤مهمان❤کیست 🌠 وبگویند که مهمان 💚 ز خراسان داری ❤💚❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
دقیقا افرین اگر همین آدما ذات آدم های آروم و بی سر و صدا رو می‌فهمیدند اونوقت نظرشون راجب ما عوض میش ...

وقتی خودشون این مدلی نیستن پس حتما از همون دسته آرومان دیگه

من سلیطه ای ک ازخودش خونوادش دفاع کنه خیلیم دوستدارم اما سلیطه ای ک از آبروش نترسه حرف زشت بزنه تو خ ...

اره اینو خودمم نمی‌پسندم ولی اولی رو اره خیلیم باهاش حال میکنم 

رفتم تاپیک هاتم دیدم،کلا ندیده ازت خوشم میاد😃💕 راجب امضات،خب چیزی من اینجا دیدم اگ کسی از خوشبختی ...

زنده باشی مهربونم ،دل به دل راه داره،قطعا خوبی از خودته گل قشنگ🌸🌸😍اره عزیزم حق با شماست والا منم گاهی وسوسه میشم یه کاربری دیگه داشته باشم بتونم توش سوالای روزمره ترمو بپرسم و این کاربری رو برای موصوعات دلی و خاص ترم بگذارم ولی تاحالا تصمیمم قطعی نشده😄

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
نه فحاشی اصلا درست نیست ولی اینکه آدم آرومی باشی و همه بهت زور بگن تو کتم نمیره حالا تا جایی که معنی ...

کسی که آروم باشه ولی آدم حاضرجواب و با سیاستی باشه هیچکس جرعت نمیکنه بهش زور بگه! 

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2706