2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی پیش میاد دیگه ما ۳۰ سانت اختلاف داریم😂

تو و شوهرت همین طورین؟ من خودم 20 تا 25 سانت اختلافو دوست دارم. 

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

اینقدر محو اون پروتزها شدم که سوال شما یادم رفت 🤦

پسرهای هیکلی دنبال دخترخای ریزه میزه میگزدن

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
شما هم به همون چیزی که من فکر میکنم فکر میکنید😂

به چی؟

من فقط یه زوج با اختلاف قد میبینم و لا غیر

زیادم مهم نیستم

مهم اینه از لحاظ فرهنگی و خانوادگی و شخصیت به هم بیان دو نفر

گفتم خوشا هوایی کز باد صبح خیزد💖گفتا خنک نسیمی کز کوی دلبر آید❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
صبر کن بزرگ بشی خودت میفهمی 

یعنی چون ذهنم منحرف نیس به این نتیجه رسیدی بچم؟

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
داستان چیه. فکر کنم اینجا فقط من نمیدونم

هیچی اینا فک میکنن مرد هرچی گنده تر آلت بزرگ تری داره زن هم هرچی ریزه تر کوچکتر و مثلا تنگ تر 

در حالیکه اندام تناسلی ربطی به جثه نداره و خیلی وقتها برعکسه

🟡🟠🔴
تا سر شونشم من خودم اولش نفهمیدم یعنی بله نمیگفتم شاید🤣

سرشونه اوکیه. این دیگه از سرشونه طرفم پایین تره. ولی خب مهم دل خودشونه به ما چه

هیچی اینا فک میکنن مرد هرچی گنده تر آلت بزرگ تری داره زن هم هرچی ریزه تر کوچکتر و مثلا تنگ تر  ...

که اینطور🤣

جدی ؟ برا شوشوی منم کوچیکه تقریبا ولی مشکلی ندارم

خب بعضی دخترا براشون مهمه

شاید چون قبلا بزرگ رو امتحان کرده

اگر از اول فقط با کسیکه کوچیکه بوده باشی زیاد متوجه تفاوتش نمیشی

دوستم ازدواج دومشه

🟡🟠🔴
خب بعضی دخترا براشون مهمه شاید چون قبلا بزرگ رو امتحان کرده اگر از اول فقط با کسیکه کوچیکه بوده با ...

اره سوال من همینه 

دختری که قبلا کاری نکرده انگشت هم براش بزرگه 

ازدواج دوم بحثش جداس 

2706