2733
2734
این چیزی نیست که تو فضای مجازی بت راهکار بدن قشنگ معلومه خوشت میومد این بحثو راه بندازی ولی واسه این ...

شما خوشتون اومده بود که بحث رو کشیدید به چیزای دیگه عزیزم..

شوهر رو باید بگیری همچییین پخته بزنیش که بفهمه دنیا دست کیه  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بعد به ما میگه یه عده تو هپروتن من منظورم اون نبوده

پیام اون دوستمون چیز دیگه ای بود..خیلی با احترام نوشته بودن نه اینجوری که این خانم نوشته 😐

اصلا مرد باشه.... اصلا مربوط به تخت خواب و مسایل خصوصیش باشه خب شما نیایین تو تاپیکاش هرکسی &n ...

ما اگه بفهمیم مرده و تاپیک تخت خوابی میزنه کاری میکنیم حسابش بیفته با بچه های بالا مشکل اینه که مطمئن نیستیم شما خوشت.میاد بقیه بذارنت سر کار ؟؟

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...

یعنی رفتیم تا چند وقت سوژه داشته باشیما. ...😁😁😁 ما هم که بی کار. فعلا ترکه جان یادت باشه که گفتی دختر داری و شوهرت به زور روزت و باطل می کنه و فهمیده تو نی نی سایت می یایی حالا تا زمانی که قطع دسترسی نشدی هر جا تاپیک بزنی شرلوک هولمز های گروه دنبالتن حواست باشه سوتی ندی که باز باید بیای ثابت کنی زنی😁😁😁

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

اصلا مرد باشه.... اصلا مربوط به تخت خواب و مسایل خصوصیش باشه خب شما نیایین تو تاپیکاش هرکسی &n ...

چه عجب یه روشنفکر دیدم..من که هر چی میگم اینه حرف خودشون میزنن..یه دنده ن 

ما اگه بفهمیم مرده و تاپیک تخت خوابی میزنه کاری میکنیم حسابش بیفته با بچه های بالا مشکل اینه که مطمئ ...

خب منم میگم اگه اینقدر براتون مهمه و حساسه چرا اینقدر کشش میدین؟؟؟که برفرض هم مرد باشه بیشتر مشعول میشه که...

بزرگترین درسِ زندگیم اینه که خودم باید قهرمانِ زندگیِ خودم باشم.💪💪💪💪💪💪💪💪
ببين تو بمون تو سايت، بچه ها خودشون هستن، تاپيكاي جديد با موضوعات عجيبت باز ميادبيرون، دوستان خودشون ...

😩😩😩😩

یعنی رفتیم تا چند وقت سوژه داشته باشیما. ...😁😁😁 ما هم که بی کار. فعلا ترکه جان یادت باشه که گفتی ...

بنده خدا نی نی یار دیروز بمن گفت..برو دوباره با کاربری دیگه برگرد..چون ازین به بعد تاپیک بزنی یه عده فقط میخوان مچ بگیرن نمیزارن راحت باشی

من حرفی از رابطه نزدم من فقط گفتم بگید چه کنم که اینکارو نکنه..ولی افسووووس اکثریت فکرشون جای دیگه س

بگید که چه کنم این کارو نکنه دقیقا کدوم کارو؟مگه من بهت نگفتم اگه به زور میخواد باهات رابطه داشته باشه انگار داره بهت تجاوز میکنه؟مگه خودت نگفتی بهش میگم نمیخوام ولی گوش نمیده؟یادم نمیاد گفته باشی به زور بهت غذا میدخ تا روزتو باطل کنه.خودت مشخصا گفتی چجوری باطل میکنه عجبا

2706