2752
2734

بستگی به بودجه داره 

ما کلا یه دختر داریم بینمون (بین نوه ها)  همگی پول میذاریم براش طلا سبک میگیریم 

چیزای فانتزی برای دخترا خیلی فراوانه فقط باید سلیقشون و تایپ شخصیتیشون رو بشناسی 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
مبارک باشه چه خوب که شما خرید کردی     من هنوز نمی دونم چی بخرم    

ممنونم عزیزم من همیشه یکی دوهفته قبل یه مناسبت هدیه رو میخرم قایم میکنم تا روزش برسه 😅کیک خیس شکلاتی و قرمه سبزی هم قراره درست کنم

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

براش یه گوی رویایی چراغدار بگیرازینا که موزیکال هستن

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
گوی و چراغ خواب خیلی دوست داره اتفاقا

لوازم تحریری ها دارن تلبته وقت هست انلاین هم میتونی سفارش بدی

شما کدوم شهری؟ تهران کجا دارند از این چراغ خواب ها اتفاقا  خیلی دوست داره

من کرجم عزیز

انلاین بگیرین 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥

واسش گیره و گلسرهای فانتزی بگیر

اگر گوشواره و گردنبند دوست داره نقره یا طلا

یه سری دستبند و گردنبند هست بارکد داره میشه شما و پدرش یه صوت قشنگ واسش اماده کنید رو اون درج بشه

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
اگه پس انداز داری به نظرم طلا کن الان نمی‌فهمی بعدن واس آینده اش خوبه 

طلا خیلی خوبه ولی همکاری همسر را می طلبه 

یک سال طلا گرفتیم خیلی خوب شد 

قشنگه هنوز داره

ولی الآن بخوام بگیرم باید همسرم را اول راضی کنم 

طلا تنهایی سخته برام 

2706