2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به امید خدا دو قلو سالم و خوشگل خدا بهت ببخشه 🥰❤️

فدات ایشالا تو هم بسلامتی بغلشون می‌کنی 😍❤️میگن دعای زن باردار اثر داره برام دعا کن من تحمل ندارم دوباره برم انتقال 🥺

فدات ایشالا تو هم بسلامتی بغلشون می‌کنی 😍❤️میگن دعای زن باردار اثر داره برام دعا کن من تحمل ندارم د ...

میفهمم 

منم بعد از بیش از پانزده سال خدا بهم داده 

به حق حضرت محمد و خاندانش باردار بشی گلم ❤️ 🌷 ❤️ 

2731
میفهمم  منم بعد از بیش از پانزده سال خدا بهم داده  به حق حضرت محمد و خاندانش باردار بشی ...

اولین ای وی افتون بود عزیزم 

بعد سوال دیگه من تکرر ادرار دارم شما هم بعد انتقال داشتین ؟

برای رقیق سازی خونه چون آدام استراحت می‌کنه خون لخته نزنه

اره خیلی ها دیدم میزنن 

حتما غلظت خون داشتی 

یا آهن خونت بالا بود 

من رقیق کننده خوردم افتادم به خونریزی 

هر کسی بدنش فرق داره 

نه عزیز جان تبریز انجام دادم 

تهران ابن سینا که جهاد دانشگاهیه پانکچر ۱۲ و انتقال ۸ونیمه، چرا جای دولتی اینقدر گرون گرفته؟ شریعتی کلش ۲ تا ۳ تومن میشه

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله