2733
2734
عنوان

من خیلی سنگینم شوهرم نمیتونم بلندم کنه برا رقص😂

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 23 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترو جدت راهکار بده 😂 خیلی خجالت میکشم انقد گندم هم هیکلش دارم‌میشم  چاق نیستماااا سایزم ۴۰عه ...

خب مثل فیلم هندیا دورکمرت طناب ببند از بالا آویزونش کن شوهرتم از زیر بگیرتت بچرخونه هی بچرخونه سرتون گیج بره

به کمرشم فشار نمیاد😁😂

اینم راه حل😎😅

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2731

افرین حالا که وزنت سنگینه خودتم سنگین باش

از این کارای خز انجام نده

تچکر

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
وای پشماممم قدش چنده ؟؟ چیزی‌نمیگه مثلا سنگینی و اینا؟ این به من‌ میگه

من ۸۰ کیلو هستم ما دقیقا هم قد و وزنیم ولی اون باشگاه رفته قوی تره شده یادمه میخواست بلندم کنه از کمر گرفتم 🤣🤣🤣🤣🤣

دستت فقط توی جیب خودت باشه 

عروسی یکی از اقوام نزدیک هفته ی قبلش رفته بودن با یه گروه فیلم بردار یه شهر دیگه برا درست کردن کلیپ که تا قبل از اومدن عروس و داماد پخش کنن برا میهمانان بعد داماد سه بار زور زد خانمش رو بغل کنه  که تابش بده نتونست فیلم بردارم نامردی نکرد گذاشتش آخر کلیپ  اینقدر همون شب خندیدیم

شوهرت زور نداره گلم منم موقع عروسیم ۶۸ بودم قدمم ۱۷۳ تاس بگو تلاش خودشو بکنه😂بگو زور نداشتی چرا زن قد بلند گرفتی

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻