2733
2734
عنوان

۵ تومن برای لباس سیسمونی زیاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 30 پست
نه عزیزم خیلی نیست ،منم تا الان ۷تومن خرج کردم برای لباس و خرت و پرت، ولی هنوز کمد و گهواره و روروک ...

همین خرت و پرت بخدا خیلی گرونه،

من دوتا شیشه و دندون گیر و پستونک اینا برداشتم شده دو تومن

کاربری سال ۹۶

من اصلا سایز بزرگ نخریدم گذاشتم دنیا بیاد

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۹۰ تومن چی خریدی؟

تخت کمدمیزِرایش لباس کالسکه هرچی ک براسیسمونی میذارن مبل وراکراینا

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۰آبان۱۴۰۲فهمیدم تودل مامامانی هستی😍خداجون تودلیموبرام حفظ کن چون معجزه ی منه خدایاشکرت که ناامیدم نکردی🧡
میدونی من گفتم گرون میشه...بالاخره سایز بزرگتر هم نیاز داره دیگه

اگه استفاده نشع چی نمیدونیم بچمون تپلی میشه یا لاغر 

شیشه هم من یدونه کوچیک خرید فروشنده گفت اگه شیر خشکی شد بیا بزرگشو بخر الکی هزینه نکن 

فلاسک اگه شیرخشکی شد بیا بخر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

نه عزیزم اوکیه.

دیگه لباس نگیر تا بدنیا بیاد جثه و وزن گیریش که دستت اومد اونوقتبا خیال راحت براش خرید کن.

من پاپوش نوزاد وارداتی قیمت عالی میفروشم خواستی بگو عکساشو برات بفرستم اگر خواستی🩷

مطمئن باش احتیاج میشه

طبق سایز میگم 

البته برای من اطرافیا خیلی لباس گرفتن 

خودم فقط ست ۱۹ تکه خریدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706