2752
2734

بچه ها میشه از همسر بدون اجازه و بدون اینکه بدونه پول یا چیزی از ثروتش برداشت فروخت مثلا پسته های شوهرتو بدزدی خرج خودتو بچتت کنی پولشو حرامه گناهه یا ن چون شوهر من هیچ پولی خرج منو بچه هام نمیکنه ن لباس برامون میخره ن پول دارو درمان هم گاهی میده گاهی نمیده میشه ازش پسته بردارمبفروشم برای خودم بچه هام سرمایه ای کنار بزارم 

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  

از شیر مادر حلال تره

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرمایه نه نمیشه

ولی هزینه واجب خودت و بچه هات حلاله گرچه بازم یه جوریه

وقتی یه غم یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم 
2731

بعدا لو میری ک حلالش نمیدونم 

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  

نه نمیشه نکن

اگ بکنی دیدی شوهرت همه چی رو از دستت قایم کرد

شما چرا وقتی کتک خوردی دیه نگرفتی ازش؟ همین الان اگ هنوز پروندش موجوده ببر قاضی برات دیه ببره

بعد هم بگو درخواست نفقه میدی اگ خرجی نده

مگه پول همسرش برای هر دو نفرشون و زندگیشون نیست پس چرا نمیتونه سرمایه کنه؟

بنده نظر دین رو گفتم 

نه نظر خودم

وقتی یه غم یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم 
چه جالب نمیدونستم که دین گفته بدون اجازه همسر نمیشه از مالش سرمایه کرد  ولی یجوریه این موضوع

بله 

تازه اول زن باید به حاکم مراجعه کنه

نشد به عادل مراجعه کنه 

نشد به معتمد مراجعه کنه

بازم نشد اجازه داره در حد معاش یک روز برداره یعنی حتی خرج فرداش رو برداره حرامه

بله  تازه اول زن باید به حاکم مراجعه کنه نشد به عادل مراجعه کنه  نشد به معتمد مراجعه کن ...

وای چه جالب ولی من پیش اومده از پول همسرم کمک هم کردم ولی نگفتم ولی اخه میدونم راضیه یا اینجوری فکر کردم حق منم هیت این پول که تو زندگیمون هست یعنی باید بهش بگم